ZÁPAS
23.01.19 | 2. kolo | Stephane Robert | Alexander Zhurbin | 6-2, 4-6, 6-3 | Burnie Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Stephane Robert | Alexander Zhurbin | |
1. podání % | 51/87 (59%) | 67/93 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/51 (73%) | 38/67 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/36 (39%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 45/93 (48%) | 36/87 (41%) |
Vyhrané body celkem | 96/180 (53%) | 84/180 (47%) |
Dvojchyby | 6 | 2 |
Esa | 6 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Stephane Robert | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Stephane Robert | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stephane Robert | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Stephane Robert | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Stephane Robert | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stephane Robert | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Stephane Robert | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Stephane Robert | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Stephane Robert | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Stephane Robert | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stephane Robert | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Stephane Robert | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-A | ||
Stephane Robert | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Alexander Zhurbin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Stephane Robert vs. Alexander Zhurbin - Vzájemné zápasy
23.01.19 | 2. kolo | Stephane Robert | Alexander Zhurbin | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Burnie Challenger | tvrdý |
Stephane Robert form & Alexander Zhurbin form
Stephane Robert - poslední zápasy
Turin Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Dayne Kelly | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
19.08.20 1. kolo | vs. Simon Carr | 6-3, Simon Carr - skreč | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
02.03.20 kvalifik. | vs. Sem Verbeek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo | vs. Alex Bolt | 4-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
12.01.20 kvalifik. | vs. Lloyd Harris | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Bradley Mousley | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Te - tvrdý | ||||
04.01.20 semifinále | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.20 čtvrtfinále | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
02.01.20 2. kolo | vs. Blazo N Djurovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.19 1. kolo | vs. Cade Birrell | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Viktor Durasovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
20.07.19 1. kolo kval. | vs. Dennis Novak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Ludwigshafen Challenger - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
18.06.19 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
02.06.19 1. kolo | vs. Peter Torebko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Geneva - antuka | ||||
18.05.19 1. kolo kval. | vs. Tommy Paul | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Andrew Harris | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo | vs. Yunseong Chung | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Taipei City - tvrdý I. | ||||
10.04.19 2. kolo | vs. Sergiy Stakhovsky | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
25.03.19 1. kolo | vs. Matteo Viola | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Viktor Troicki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo | vs. Pruchya Isarow | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
12.02.19 2. kolo | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Alexander Zhurbin - poslední zápasy
Porto Challenger - tvrdý | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Robert Galloway | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
10.12.20 2. kolo | vs. Lamine Ouahab | 6-73, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
08.12.20 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-4, 0-6, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Jaime Caldes | 2-5, - Alexander Zhurbin - skreč | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Alex Sanchez Gonzalez Alejandro | 7-5, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Peter Heller | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Sergey Bolotov | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Evan Furness | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Mateus Alves | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
16.11.19 čtvrtfinále | vs. David Volfson | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.19 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.19 1. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 7-66, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
26.10.19 semifinále | vs. Francisco Andreu Garcia | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.19 čtvrtfinále | vs. Pablo Llamas Ruiz | 7-5, 7-69 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 4-1, Nicolas Alvarez Varona - skreč | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Stefano Baldoni | 6-72, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Miguel Damas | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Alex Martinez | 6-1, 6-1 | detail zápasu |