ZÁPAS
20.06.18 | 2. kolo | Alexander Zhurbin | Nitin Kumar Sinha | 6-2, 6-1 | Sri Lanka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexander Zhurbin | Nitin Kumar Sinha | |
1. podání % | 35/50 (70%) | 31/49 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/35 (74%) | 16/31 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/15 (40%) | 4/18 (22%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 29/49 (59%) | 18/50 (36%) |
Vyhrané body celkem | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alexander Zhurbin | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Nitin Kumar Sinha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexander Zhurbin | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Nitin Kumar Sinha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-0 | Nitin Kumar Sinha | |
Alexander Zhurbin | 4-1 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Alexander Zhurbin | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Nitin Kumar Sinha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Nitin Kumar Sinha | |
0-0, 40-15[BP] | ||
1-0 | Nitin Kumar Sinha | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Zhurbin | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Nitin Kumar Sinha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Zhurbin | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Nitin Kumar Sinha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
5-1 | Nitin Kumar Sinha | |
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alexander Zhurbin vs. Nitin Kumar Sinha - Vzájemné zápasy
20.06.18 | 2. kolo | Alexander Zhurbin | Nitin Kumar Sinha | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Sri Lanka | antuka |
Alexander Zhurbin form & Nitin Kumar Sinha form
Alexander Zhurbin - poslední zápasy
Porto Challenger - tvrdý | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Robert Galloway | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
10.12.20 2. kolo | vs. Lamine Ouahab | 6-73, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
08.12.20 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-4, 0-6, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Jaime Caldes | 2-5, - Alexander Zhurbin - skreč | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Alex Sanchez Gonzalez Alejandro | 7-5, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Peter Heller | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Sergey Bolotov | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Evan Furness | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Mateus Alves | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
16.11.19 čtvrtfinále | vs. David Volfson | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.19 1. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.19 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 7-66, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
26.10.19 semifinále | vs. Francisco Andreu Garcia | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.19 čtvrtfinále | vs. Pablo Llamas Ruiz | 7-5, 7-69 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 4-1, Nicolas Alvarez Varona - skreč | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Stefano Baldoni | 6-72, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Miguel Damas | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Alex Martinez | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Nitin Kumar Sinha - poslední zápasy
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Siddhant Banthia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Siddharth Vishwakarma | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Yeongseok Jeong | 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 5-7, 7-67 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Amit Vales | 2-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Shtengelov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Bharath Nishok Kumaran | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Rohan Mehra | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Radu Ioan Popa | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Davangere - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Dharwad - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Rishi Reddy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Chukang Wang | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Omar Fields | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 5-7, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Roy Hobbs | 6-71, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Karan Singh | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu |