ZÁPAS
17.06.19 | kvalifik. | Alexander Weis | Rob Reynolds | 6-1, 6-3 | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nový Zéland
02.06.97, 26 Let
02.06.97, 26 Let
Alexander Weis vs. Rob Reynolds - Vzájemné zápasy
17.06.19 | kvalifik. | Alexander Weis | Rob Reynolds | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Alexander Weis form & Rob Reynolds form
Alexander Weis - poslední zápasy
Rome Challenger - antuka | ||||
22.04.24 kvalifik. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Gustavo Heide | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 3-5, - Alexander Weis - skreč | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-710, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 6-4, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Tim Handel | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Jay Clarke | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-0, 6-4 | detail zápasu |
Rob Reynolds - poslední zápasy
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Ha Minh Duc Vu | 2-6, 6-3, 12-14 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ishaque Eqbal | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Siddhant Banthia | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Krittin Koaykul | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Jayden Court | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Jeremy Zhang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Omar Fields | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Marcus Schoeman | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tauranga - tvrdý | ||||
22.12.22 čtvrtfinále | vs. Kiranpal Pannu | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
21.12.22 2. kolo | vs. Ajeet Rai | 6-5, Ajeet Rai - skreč | detail zápasu | |
20.12.22 1. kolo | vs. Rhys Searant | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.12.22 1. kolo kval. | vs. William Jesser | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
18.12.22 kvalifik. | vs. Stefan Vujic | 6-4, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.22 1. kolo kval. | vs. Shuannon Tricerri | 5-7, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
12.12.22 kvalifik. | vs. Zachary Adam-Gedge | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
15.06.20 1. kolo | vs. Isaac Becroft | 6-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Isaac Becroft | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Te - tvrdý | ||||
31.12.19 1. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.12.19 kvalifik. | vs. Sam Baldwin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Toowoomba - tvrdý | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Chen Dong | 4-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Benard Bruno Nkomba | 3-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Andre Gaspar Murta | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Mike Urbanija | 4-6, 2-0, Mike Urbanija - skreč | detail zápasu | |
17.06.19 kvalifik. | vs. Alexander Weis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Thailand F6 - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Bingyu Yu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-1, 3-1, Chanchin Sookton-Eng - skreč | detail zápasu |