ZÁPAS
09.04.19 | kvalifik. | Alexander Weis | Afonso Salgado | 6-1, 6-2 | M25 Santa | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexander Weis | Afonso Salgado | |
1. podání % | 26/45 (58%) | 17/42 (40%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/26 (88%) | 11/17 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/19 (53%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 21/42 (50%) | 12/45 (27%) |
Vyhrané body celkem | 54/87 (62%) | 33/87 (38%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alexander Weis | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Afonso Salgado | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexander Weis | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Afonso Salgado | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexander Weis | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Afonso Salgado | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Weis | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Afonso Salgado | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexander Weis | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Afonso Salgado | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexander Weis | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Afonso Salgado | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexander Weis | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Afonso Salgado | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexander Weis | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Portugalsko
08.05.97, 26 Let
08.05.97, 26 Let
Alexander Weis vs. Afonso Salgado - Vzájemné zápasy
14.05.19 | kvalifik. | Alexander Weis | Afonso Salgado | 6-1, 7-5 | detail zápasu | M15 Valldoreix | antuka |
09.04.19 | kvalifik. | Alexander Weis | Afonso Salgado | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M25 Santa | antuka |
Alexander Weis form & Afonso Salgado form
Alexander Weis - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Gustavo Heide | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 3-5, - Alexander Weis - skreč | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-710, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 6-4, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Tim Handel | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Jay Clarke | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Henrique Rocha | 3-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu |
Afonso Salgado - poslední zápasy
M15 Quinta - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Jonathan Binding | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Mariano Kestelboim | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Guilherme Silva (POR) | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Setubal - tvrdý | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Eduardo Nava | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
22.09.20 2. kolo kval. | vs. Hugo Maia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Victor Bini | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Len Schouten | 5-7, 0-1, - Afonso Salgado - skreč | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Bernardo Roque | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 6-4, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Ilya Rudiukov | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Julius Tverijonas | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Oliveira - tvrdý | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Eduardo Struvay | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Filipe Brandao | 3-6, 5-1, Filipe Brandao - skreč | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Illia Stoliar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 1-6, 1-2, - Afonso Salgado - skreč | detail zápasu | |
M15 Sao - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Tiago Cacao | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Pablo Carretero | 2-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Matthew Kouznetsov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Frederico Gil | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Derrick Chen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Bernardo Roque | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Goncalo Falcao | 3-6, 4-6 | detail zápasu |