ZÁPAS
09.06.14 | čtvrtfinále | Alexander Ward | Arthur De Greef | 7-67, 6-4 | Belgium F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alexander Ward vs. Arthur De Greef - Vzájemné zápasy
09.06.14 | čtvrtfinále | Alexander Ward | Arthur De Greef | 7-67, 6-4 | detail zápasu | Belgium F2 | antuka |
Alexander Ward form & Arthur De Greef form
Alexander Ward - poslední zápasy
Vancouver Challenger - tvrdý | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Thai Kwiatkowski | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Aptos Challenger - tvrdý | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Christopher Eubanks | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.18 kvalifik. | vs. Lucas Gomez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
04.08.18 2. kolo kval. | vs. William Griffith | 7-61, 7-62 | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
01.08.18 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.18 1. kolo | vs. Sam Riffice | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Binghamton Challenger - tvrdý | ||||
26.07.18 1. kolo | vs. Daniel Evans | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Gatineau Challenger - tvrdý | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Zhe Li | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Wimbledon - tráva | ||||
26.06.18 2. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.18 1. kolo kval. | vs. Darian King | 4-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Ilkley Challenger - tráva | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Thomas Fabbiano | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tráva | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Marcel Granollers | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.18 1. kolo | vs. Liam Broady | 2-6, 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Loughborough Challenger - tvrdý I. | ||||
21.05.18 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
Le Gosier - tvrdý | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Bradley Klahn | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Niels Desein | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
USA F40 - tvrdý I. | ||||
08.12.17 čtvrtfinále | vs. Ulises Blanch | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.17 2. kolo | vs. Deiton Baughman | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.12.17 1. kolo | vs. Nathaniel Lammons | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
USA F39 - tvrdý I. | ||||
02.12.17 finále | vs. Danny Thomas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.12.17 semifinále | vs. Trevor Allen Johnson | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.11.17 čtvrtfinále | vs. Karue Sell | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.17 2. kolo | vs. Ulises Blanch | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.17 1. kolo | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
USA F38 - tvrdý I. | ||||
26.11.17 finále | vs. Luke Bambridge | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.17 semifinále | vs. Samuel Monette | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.17 čtvrtfinále | vs. Mikael Torpegaard | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.17 2. kolo | vs. Jeff Wolf | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.17 1. kolo | vs. Lukas Greif | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Arthur De Greef - poslední zápasy
Doha - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
11.10.20 kvalifik. | vs. Malek Jaziri | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Tommy Robredo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague II - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
18.08.20 2. kolo | vs. Yannick Maden | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
12.03.20 3. kolo | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 0-2, - Arthur De Greef - skreč | detail zápasu | |
11.03.20 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-0, Frederico Ferreira Silva - skreč | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-65, 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.20 2. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.20 2. kolo | vs. Roberto Marcora | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
20.01.20 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
11.01.20 semifinále | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.20 čtvrtfinále | vs. Adam El Mihdawy | 1-6, 7-64, 4-1, Adam El Mihdawy - skreč | detail zápasu | |
09.01.20 2. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Marcos Giron | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 6-73, 6-0, 6-74 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
03.06.19 2. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detail zápasu |