Alexander Shevchenko vs. Darko Jandric 18.06.2020

Alexander Shevchenko vs. Darko Jandric 18.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnání

ZÁPAS

18.06.201. koloAlexander Shevchenko Darko Jandric 6-2, 7-5 All Lower antuka

STATISTIKY ZÁPASU

1
Alexander Shevchenko Alexander Shevchenko podáva0-0
0-0, 15-0
1-0Darko Jandric Darko Jandric podáva
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Alexander Shevchenko Alexander Shevchenko podáva2-0
0-0
2-1Darko Jandric Darko Jandric podáva
0-0, 15-15, 30-15
Alexander Shevchenko Alexander Shevchenko podáva3-1
0-0
4-1Darko Jandric Darko Jandric podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-30
Alexander Shevchenko Alexander Shevchenko podáva5-1
0-0, 0-30, 15-40[BP]
5-2Darko Jandric Darko Jandric podáva
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP]
6-2
2
Alexander Shevchenko Alexander Shevchenko podáva0-0
0-0, 15-0
1-0Darko Jandric Darko Jandric podáva
0-0, 15-15
Alexander Shevchenko Alexander Shevchenko podáva2-0
0-0
2-1Darko Jandric Darko Jandric podáva
Alexander Shevchenko Alexander Shevchenko podáva2-2
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], A-40
3-2Darko Jandric Darko Jandric podáva
0-0, 0-30, 15-30, 15-40
Alexander Shevchenko Alexander Shevchenko podáva3-3
0-0, 0-15
3-4Darko Jandric Darko Jandric podáva
0-0, 30-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP]
Alexander Shevchenko Alexander Shevchenko podáva4-4
0-0, 30-0, 40-30
5-4Darko Jandric Darko Jandric podáva
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-A
Alexander Shevchenko Alexander Shevchenko podáva5-5
0-0
6-5Darko Jandric Darko Jandric podáva
0-0, 0-15
7-5

Alexander Shevchenko
Rusko
29.11.00, 19 Let




641
34
13 873 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
02.09.94, 25 Let




852
19
37 722 $
Darko Jandric
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Alexander Shevchenko vs. Darko Jandric - Vzájemné zápasy

18.06.201. koloAlexander ShevchenkoDarko Jandric6-2, 7-5 detail zápasu All Lower antuka

Alexander Shevchenko - poslední zápasy

All Lower - antuka
18.06.20
1. kolo
vs. Darko Jandric6-2, 7-5 výhradetail zápasu
17.06.20
1. kolo
vs. Dimitar Kuzmanov4-6, 1-6 prohradetail zápasu
16.06.20
1. kolo
vs. Hamad Medjedovic3-6, 6-1, 2-6 prohradetail zápasu
15.06.20
1. kolo
vs. Blaz Rola5-7, 6-7 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
27.02.20
2. kolo
vs. Hamad Medjedovic0-6, 5-7 prohradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Dusty H. Boyer6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
21.02.20
čtvrtfinále
vs. Omar Giacalone6-0, 2-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.02.20
2. kolo
vs. Kyrian Jacquet7-5, 6-4 výhradetail zápasu
19.02.20
1. kolo
vs. Jonathan Gray6-4, 6-73, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
01.02.20
semifinále
vs. Juan Pablo Paz5-7, 4-6 prohradetail zápasu
31.01.20
čtvrtfinále
vs. Fabrizio Ornago6-3, 6-2 výhradetail zápasu
30.01.20
2. kolo
vs. Oleg Khotkov6-1, 6-2 výhradetail zápasu
28.01.20
1. kolo
vs. Petr Hajek6-0, 2-0, Petr Hajek - skrečvýhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
23.01.20
2. kolo
vs. Yurii Dzhavakian1-6, 1-6 prohradetail zápasu
22.01.20
1. kolo
vs. Petr Hajek6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
18.12.19
1. kolo
vs. Manuel Guinard3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
12.12.19
1. kolo
vs. Mate Valkusz1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
05.12.19
2. kolo
vs. Bart Stevens5-7, 6-2, 3-6 prohradetail zápasu
04.12.19
1. kolo
vs. Vladimir Korolev6-1, 7-64 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
10.11.19
finále
vs. Mircea-Alexandru Jecan6-1, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
09.11.19
semifinále
vs. Miljan Zekic7-62, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
08.11.19
čtvrtfinále
vs. Sarp Agabigun6-1, 6-3 výhradetail zápasu
07.11.19
2. kolo
vs. Dimitriy Voronin6-3, 6-1 výhradetail zápasu
05.11.19
1. kolo
vs. Oleg Prihodko6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
09.10.19
1. kolo
vs. Markos Kalovelonis6-3, 6-75, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
03.10.19
2. kolo
vs. Adil Kalyanpur6-77, 4-6 prohradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Sarp Agabigun6-3, 6-4 výhradetail zápasu
France M25+H Mulhouse - tvrdý I.
09.09.19
kvalifik.
vs. Yann Marti5-7, 4-6 prohradetail zápasu
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Hendrik Jebens6-2, 3-6, 11-9 výhradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
20.08.19
1. kolo
vs. Sanjar Fayziev6-76, 0-6 prohradetail zápasu

Darko Jandric - poslední zápasy

All Lower - antuka
23.07.20
1. kolo
vs. Matej Sabanov3-6, 2-6 prohradetail zápasu
22.07.20
1. kolo
vs. Marko Tepavac4-6, 2-6 prohradetail zápasu
17.07.20
1. kolo
vs. Hamid Reza Nadaf1-6, 0-3, - Darko Jandric - skrečprohradetail zápasu
16.07.20
1. kolo
vs. Aziz Kijametovic3-6, 6-71 prohradetail zápasu
15.07.20
1. kolo
vs. Daniil Savelev6-2, 6-3 výhradetail zápasu
14.07.20
1. kolo
vs. Richard Berankis3-6, 1-6 prohradetail zápasu
08.07.20
1. kolo
vs. Yanais Laurent2-6, 6-4, 3-6 prohradetail zápasu
07.07.20
1. kolo
vs. Dusan Rajic6-4, 2-6, 7-61 výhradetail zápasu
24.06.20
1. kolo
vs. Miomir Kecmanovic1-6, 0-6 prohradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Nini Gabriel Dica6-74, 0-6 prohradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Alexander Shevchenko2-6, 5-7 prohradetail zápasu
17.06.20
1. kolo
vs. Nikola Cacic2-6, 2-6 prohradetail zápasu
16.06.20
1. kolo
vs. Tomislav Jotovski1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
16.12.19
2. kolo kval.
vs. Daniil Gusev6-3, 4-6, 8-10 prohradetail zápasu
16.12.19
1. kolo kval.
vs. Basaran Simsek6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
10.12.19
1. kolo
vs. Luca Gelhardt2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
03.12.19
1. kolo
vs. Yankel Zemel6-3, 4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
11.10.19
čtvrtfinále
vs. Jordi Munoz-Abreu3-6, 3-6 prohradetail zápasu
10.10.19
2. kolo
vs. David Perez Sanz6-3, 6-4 výhradetail zápasu
09.10.19
1. kolo
vs. Amr Asrawy6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
01.10.19
1. kolo
vs. Francesco Vilardo2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Serbia M15 Zlatibor - antuka
19.09.19
2. kolo
vs. Matija Pecotic0-6, 2-6 prohradetail zápasu
17.09.19
1. kolo
vs. Filip Stipic1-6, 6-1, 7-64 výhradetail zápasu
Hungary M25 Gyor - antuka
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Filip Maric2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Hungary M15 Baja - antuka
15.08.19
1. kolo
vs. Roko Horvat4-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
15.08.19
2. kolo
vs. Filip Duda4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Serbia M15 Novi - antuka
07.08.19
1. kolo
vs. Matvey Khomentovskiy2-6, 3-6 prohradetail zápasu
06.08.19
kvalifik.
vs. Marcell Bartakovics6-73, 6-0, 10-7 výhradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Igor Shrolik6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
30.07.19
1. kolo
vs. Mathieu Perchicot1-6, 3-6 prohradetail zápasu
<