ZÁPAS
26.06.17 | 2. kolo kval. | Alexander Ovcharov | Davud Amirov | 6-4, 6-2 | Russia F2 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
17.06.98, 25 Let
11 748 $
17.06.98, 25 Let
11 748 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
02.02.99, 25 Let
02.02.99, 25 Let
Alexander Ovcharov vs. Davud Amirov - Vzájemné zápasy
26.06.17 | 2. kolo kval. | Alexander Ovcharov | Davud Amirov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Russia F2 | tvrdý |
Alexander Ovcharov form & Davud Amirov form
Alexander Ovcharov - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Nicolo Turchetti | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.21 kvalifik. | vs. Sergei Pogosian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Vladimir Osminkin | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Alexis Boureau | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Lukas Jirousek | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 2-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. George Tsivadze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Klim Kozyrev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Yehayan | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Davud Amirov - poslední zápasy
M25 Doha - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Josh Reid | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Henri Haupt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Stijn Pel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Timo De Visser | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Louis Van Herck | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Tom Schonenberg | 1-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Gregor Ramskogler | 1-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Santibanez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Funk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Maxwell Smith | 5-7, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 6-3, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Puric | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Ali Habib | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Besir Durguti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Christos Antonopoulos | 6-4, 6-71, 10-4 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Ognjen Pavlovic | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Tarik Sehovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Afan Nekovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Qing Lihao | 6-2, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Chukang Wang | 0-6, 1-4, - Davud Amirov - skreč | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Strahinja Cejovic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Danilo Raicevic | 6-74, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Alec Beckley | 2-6, 4-6 | detail zápasu |