Alexander Merino/Manuel Pena Lopez vs. Nicolas Uryson/Gonzalo Villanueva 06.03.2020

Alexander Merino/Manuel Pena Lopez vs. Nicolas Uryson/Gonzalo Villanueva 06.03.2020 - M25 Hurlingham - porovnání

ZÁPAS

06.03.20čtvrtfináleAlexander Merino/Manuel Pena Lopez Nicolas Uryson/Gonzalo Villanueva 6-4, 7-5 Argentina M25 Hurlingham antuka

STATISTIKY ZÁPASU

7-5

Alexander Merino
Peru
31.08.92, 27 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Argentina
22.06.93, 26 Let







Nicolas Uryson
Manuel Pena Lopez
Argentina
10.02.98, 22 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Argentina
13.01.95, 25 Let




Gonzalo Villanueva
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Alexander Merino/Manuel Pena Lopez vs. Nicolas Uryson/Gonzalo Villanueva - Vzájemné zápasy

06.03.20čtvrtfináleAlexander Merino/Manuel Pena LopezNicolas Uryson/Gonzalo Villanueva6-4, 7-5 detail zápasuArgentina M25 Hurlingham antuka

Alexander Merino/Manuel Pena Lopez - poslední zápasy

Argentina M25 Hurlingham - antuka
06.03.20
semifinále
vs. Ignacio Carou/Francisco Comesana4-6, 5-7 prohradetail zápasu
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Nicolas Uryson/Gonzalo Villanueva6-4, 7-5 výhradetail zápasu
03.03.20
1. kolo
vs. Facundo Diaz Acosta/Thiago Agustin Tirante4-6, 6-2, 10-4 výhradetail zápasu
Argentina M25 Cordoba - antuka
01.03.20
finále
vs. Tomas Martin Etcheverry/Mariano Kestelboim3-6, 6-1, 2-10 prohradetail zápasu
29.02.20
semifinále
vs. Juan Manuel Cerundolo/Joao Pedro Sorgi Juan Manuel Cerundolo/Joao Pedro Sorgi/Gonzalo Villanueva - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
28.02.20
čtvrtfinále
vs. Nicolas Alberto Arreche/Guido Ivan Justo6-4, 6-4 výhradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Gabriel Alejandro Hidalgo/Gonzalo Villanueva7-65, 6-2 výhradetail zápasu
Uruguay M25 Punta - antuka
22.02.20
finále
vs. Franco Agamenone/Daniel Dutra Da Silva0-6, 1-6 prohradetail zápasu
21.02.20
semifinále
vs. Facundo Arguello/Franco Emanuel Egea7-5, 7-64 výhradetail zápasu
20.02.20
čtvrtfinále
vs. Nicolas Alberto Arreche/Juan Ignacio Galarza4-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
18.02.20
1. kolo
vs. Hernan Casanova/Agustin Riquelme6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Peru M25 Lima - antuka
15.02.20
semifinále
vs. Nicolas Alvarez/Jorge Brian Panta Herreros3-6, 5-7 prohradetail zápasu
14.02.20
čtvrtfinále
vs. Gonzalo Bueno/Ignacio Buse6-4, 6-4 výhradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Pedro Iamachkine/Bautista Vilicich6-2, 6-3 výhradetail zápasu
USA M25 Weston - antuka
02.02.20
finále
vs. Boris Arias/Daniel Dutra Da Silva4-6, 6-72 prohradetail zápasu
01.02.20
semifinále
vs. Ruben Gonzales/Ruan Roelofse6-4, 6-3 výhradetail zápasu
31.01.20
čtvrtfinále
vs. Ian Dempster/Korey Lovett6-2, 6-4 výhradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Filip Bergevi/Simon Freund7-65, 6-4 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
24.01.20
čtvrtfinále
vs. Mateus Alves (2001)/Genaro Alberto Olivieri7-66, 2-6, 8-10 prohradetail zápasu
23.01.20
1. kolo
vs. Ivar Aramburu Contreras/Joao Victor Ortega6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
17.01.20
čtvrtfinále
vs. David Fox/Mark Whitehouse5-7, 6-2, 8-10 prohradetail zápasu
16.01.20
1. kolo
vs. Jack Vance/Chris Wettengel6-2, 6-2 výhradetail zápasu
USA Champaign Challenger - tvrdý I.
14.11.19
čtvrtfinále
vs. Lloyd Glasspool/Alex Lawson3-6, 4-6 prohradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Ian Dempster/Korey Lovett6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
01.07.19
1. kolo
vs. Rob Reynolds/Egill Sigurdsson6-2, 6-2 výhradetail zápasu
01.07.19
finále
vs. David Pichler/Alexander Weis5-7, 5-7 prohradetail zápasu
01.07.19
čtvrtfinále
vs. Duje Ajdukovic/Alen Rogic Hadzalic6-3, 6-0 výhradetail zápasu
01.07.19
semifinále
vs. Siddhant Banthia/Jake Hersey6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
24.06.19
1. kolo
vs. Tristan Boyer/Marco Saffratti6-3, 6-0 výhradetail zápasu
24.06.19
čtvrtfinále
vs. Ivan Nedelko/Chanon Phunsawat6-2, 6-1 výhradetail zápasu

Nicolas Uryson/Gonzalo Villanueva - poslední zápasy

Argentina M25 Hurlingham - antuka
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Alexander Merino/Manuel Pena Lopez4-6, 5-7 prohradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Genaro Alberto Olivieri/Alejo Vilaro6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Argentina M15 Buenos - antuka
16.09.19
1. kolo
vs. Gabriel Alejandro Hidalgo/Fermin Tenti6-3, 6-2 výhradetail zápasu
16.09.19
čtvrtfinále
vs. Nicolas Alberto Arreche/Ignacio Carou6-2, 6-4 výhradetail zápasu
16.09.19
semifinále
vs. Maximiliano Estevez/Federico Zeballos4-6, 6-74 prohradetail zápasu
Argentina M15 Pinamar - antuka
01.04.19
1. kolo
vs. Ignacio Monzon/Fermin Tenti4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Argentina M15 Pinamar - antuka
25.03.19
čtvrtfinále
vs. Sebastian Baez/Agustin Riquelme5-7, 6-76 prohradetail zápasu
25.03.19
1. kolo
vs. Luciano Tacchi/Thiago Agustin Tirante6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Argentina M15 Pinamar - antuka
18.03.19
1. kolo
vs. Santiago Besada/Franco Capalbo3-6, 2-6 prohradetail zápasu
<