ZÁPAS
03.09.18 | kvalifik. | Alexander Merino | Roman Nashatyrkin | 7-63, 7-65 | Tunisia F30 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Peru
31.08.92, 31 Let
61 032 $
31.08.92, 31 Let
61 032 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
24.05.96, 27 Let
24.05.96, 27 Let
Alexander Merino vs. Roman Nashatyrkin - Vzájemné zápasy
03.09.18 | kvalifik. | Alexander Merino | Roman Nashatyrkin | 7-63, 7-65 | detail zápasu | Tunisia F30 | tvrdý |
Alexander Merino form & Roman Nashatyrkin form
Alexander Merino - poslední zápasy
Concepcion Challenger - antuka | ||||
23.01.23 kvalifik. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Lucas Miedler | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Coquimbo Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Alejandro Mendoza | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
17.01.22 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Blumenau Challenger - antuka | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ambato Challenger - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Ignacio Buse | 6-75, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
01.07.19 kvalifik. | vs. Davide Pontoglio | 0-6, 6-3, 1-10 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 6-2, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ingarao | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Doboj - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Stefan Micov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Prijedor - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Tobias Brutscher | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Stefan Micov | 4-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.04.19 kvalifik. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Scott Puodziunas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 0-5, - Alexander Merino - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Davydov | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Simon Carr | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F35 - tvrdý I. | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Dragos Constantin Ignat | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Roman Nashatyrkin - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Lazar Markovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Vivek Kolluru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-3, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Eirik Groener | 6-2, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Pavlos Parson | 6-3, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Giorgi Khachapuridze | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. David Totikashvili | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Alexandr Binda | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Boborykin | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. David Totikashvili | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Shohei Chikami | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-1, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Koray Kirci | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | Mert Alkaya - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 6-2, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. David Bogatin | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.20 2. kolo kval. | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 6-1 | detail zápasu |