ZÁPAS
12.08.18 | 2. kolo kval. | Alexander Merino | Lucas Hellfritsch | 6-4, 6-3 | Netherlands F4 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Peru
31.08.92, 31 Let
61 032 $
31.08.92, 31 Let
61 032 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
28.02.98, 26 Let
28.02.98, 26 Let
Alexander Merino vs. Lucas Hellfritsch - Vzájemné zápasy
12.08.18 | 2. kolo kval. | Alexander Merino | Lucas Hellfritsch | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Netherlands F4 | antuka |
Alexander Merino form & Lucas Hellfritsch form
Alexander Merino - poslední zápasy
Concepcion Challenger - antuka | ||||
23.01.23 kvalifik. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Lucas Miedler | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Coquimbo Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Alejandro Mendoza | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
17.01.22 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Blumenau Challenger - antuka | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ambato Challenger - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Ignacio Buse | 6-75, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 6-2, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
01.07.19 kvalifik. | vs. Davide Pontoglio | 0-6, 6-3, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ingarao | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Doboj - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Stefan Micov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Prijedor - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Stefan Micov | 4-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Tobias Brutscher | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.04.19 kvalifik. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Scott Puodziunas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 0-5, - Alexander Merino - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Davydov | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Simon Carr | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F35 - tvrdý I. | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Dragos Constantin Ignat | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Lucas Hellfritsch - poslední zápasy
M15 Troisdorf - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Osman Torski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Emiliano Maggioli | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Bosio | 6-77, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Cheong-Eui Kim | 7-64, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Lui Maxted | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Mate Valkusz | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Constantinos Koshis | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Savva Polukhin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Marco De Rossi | 7-5, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.19 finále | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.19 semifinále | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Luca Potenza | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Niklas Guttau | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 4-1, Luke Issajenko - skreč | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Pelle Boerma | 6-73, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniele Catini | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Benedikt Emesz | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Augusto Virgili | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 kvalifik. | vs. Lynn Max Kempen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Avni Avnioglu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |