ZÁPAS
09.10.19 | 1. kolo | Alexander Igoshin | George Tsivadze | 6-3, 5-7, 7-64 | M15 Karshi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexander Igoshin | George Tsivadze | |
1. podání % | 71/120 (59%) | 67/96 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 53/71 (75%) | 40/67 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/49 (41%) | 15/29 (52%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 41/96 (43%) | 47/120 (39%) |
Vyhrané body celkem | 114/216 (53%) | 102/216 (47%) |
Dvojchyby | 9 | 1 |
Esa | 10 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | George Tsivadze | |
0-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alexander Igoshin | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-1 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexander Igoshin | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | George Tsivadze | |
Alexander Igoshin | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
4-2 | George Tsivadze | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
Alexander Igoshin | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
5-3 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Alexander Igoshin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-0 | George Tsivadze | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alexander Igoshin | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0 | ||
Alexander Igoshin | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-2 | George Tsivadze | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alexander Igoshin | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Igoshin | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
4-5 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Alexander Igoshin | 5-5 | |
0-0 | ||
5-6 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Alexander Igoshin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexander Igoshin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-2 | George Tsivadze | |
0-0, 15-15 | ||
Alexander Igoshin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Alexander Igoshin | 3-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexander Igoshin | 4-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | George Tsivadze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Igoshin | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40 | ||
5-6 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0 | ||
Alexander Igoshin | 6-6 | |
0-0 | ||
7-64 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alexander Igoshin vs. George Tsivadze - Vzájemné zápasy
09.10.19 | 1. kolo | Alexander Igoshin | George Tsivadze | 6-3, 5-7, 7-64 | detail zápasu | M15 Karshi | tvrdý |
15.03.16 | 1. kolo | Alexander Igoshin | George Tsivadze | 7-62, 6-2 | detail zápasu | Azerbaijan F5 | koberec |
09.03.15 | 1. kolo | Alexander Igoshin | George Tsivadze | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Egypt F9 | tvrdý |
Alexander Igoshin form & George Tsivadze form
Alexander Igoshin - poslední zápasy
Nur Sultan - tvrdý | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Simon Freund | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Biel - tvrdý I. | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Mika Brunold | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Roman Nashatyrkin | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Soichiro Moritani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Soichiro Moritani | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
15.02.20 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Otto Virtanen | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Aldin Setkic | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Sharobiddin Abzalov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Mohammed Abdulla | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
02.11.19 semifinále | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.19 čtvrtfinále | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Shahbaaz Khan | 6-4, 6-72, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Karl Friberg | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Ibrokhimjon Urinov | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Oleg Khotkov | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
George Tsivadze - poslední zápasy
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Savelii Shpita | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Sasha Merzetti | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 1-6, - George Tsivadze - skreč | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Burnashov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Finn Reynolds | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Egor Khotchenkov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Riccardo Campagnola | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.22 čtvrtfinále | vs. Lukas Pokorny | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.22 kvalifik. | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 7-65, 6-72, 4-10 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Karthigeyan Ravikumar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. David Chelidze | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Daniel Ibragimov | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Ethan Cook | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Liam Oliver | 1-6, 7-63, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Adam Jones | 2-6, 6-74 | detail zápasu |