ZÁPAS
04.07.16 | 1. kolo kval. | Alexander Guskov | Alexander Chepik | 7-66, 6-2 | Russia F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
04.03.98, 26 Let
04.03.98, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
06.05.96, 27 Let
06.05.96, 27 Let
Alexander Guskov vs. Alexander Chepik - Vzájemné zápasy
04.07.16 | 1. kolo kval. | Alexander Guskov | Alexander Chepik | 7-66, 6-2 | detail zápasu | Russia F3 | antuka |
Alexander Guskov form & Alexander Chepik form
Alexander Guskov - poslední zápasy
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 1-5, - Alexander Guskov - skreč | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Quentin Folliot | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
01.08.16 kvalifik. | vs. Alexandr Semenov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Denis Merkulov | 6-4, 6-73, 7-5 | detail zápasu | |
Russia F3 - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Alexander Chepik | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 1-6, 0-3, - Alexander Guskov - skreč | detail zápasu | |
Belarus F4 - tvrdý I. | ||||
19.10.15 kvalifik. | vs. Ivan Davydov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Vladimir Sosulnikov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Russia F1 - antuka | ||||
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Alexei Miller | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Russia F9 - antuka | ||||
01.09.14 2. kolo kval. | vs. Nikita Kozlov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Russia F8 - antuka | ||||
18.08.14 1. kolo kval. | vs. Andrei Smirnov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Anton Desyatnik | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Russia F11 - antuka | ||||
19.08.13 1. kolo kval. | vs. Mikhail Azikov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Russia F9 - antuka | ||||
29.07.13 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Alexander Chepik - poslední zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo kval. | vs. Shenglin Zhuo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Dev Javia | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Matthias Ujvary | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Michael Smirnov | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Emre Kotaman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Egor Agafonov | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Kirill Kolganov | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Sina Moghimi | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Ruslan Kastsiukevich | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Alexander Vlahos | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 7-64, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Peter Fajta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Nikola Kolyachev | 6-4, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Lazar Radenkovic | 6-1, 6-75, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Luca Fantini | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Makoto Ochi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Kai-I Wang | 6-3, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Castelo - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Tiago Torres | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Peter Alam | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Beires | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Colne | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Adrien Burdet | 6-4, 7-5 | detail zápasu |