Alexander Erler vs. Tomas Jirousek 27.07.2019

Alexander Erler vs. Tomas Jirousek 27.07.2019 - M15 Wels - porovnání

ZÁPAS

27.07.19semifináleAlexander Erler Tomas Jirousek 6-1, 6-3 Austria M15 Wels antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Alexander ErlerTomas Jirousek
1. podání %31/48 (65%)29/50 (58%)
Vyhrané body z 1.podání24/31 (77%)18/29 (62%)
Vyhrané body z 2.podání12/17 (71%)7/21 (33%)
Vyhrané break-bally4/6 (67%)0/7 (0%)
Vyhrané body z returnu25/50 (50%)12/48 (25%)
Vyhrané body celkem61/98 (62%)37/98 (38%)
Dvojchyby15
Esa82

STATISTIKY ZÁPASU

1
Alexander Erler Alexander Erler podáva2-0
0-0, 15-0, 30-0
3-0Tomas Jirousek Tomas Jirousek podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40
Alexander Erler Alexander Erler podáva3-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
4-1Tomas Jirousek Tomas Jirousek podáva
0-0, 15-15
Alexander Erler Alexander Erler podáva5-1
0-0
6-1
2
0-0Tomas Jirousek Tomas Jirousek podáva
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A
Alexander Erler Alexander Erler podáva0-1
0-0
1-1Tomas Jirousek Tomas Jirousek podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Alexander Erler Alexander Erler podáva2-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
3-1Tomas Jirousek Tomas Jirousek podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-A
Alexander Erler Alexander Erler podáva3-2
0-0
4-2Tomas Jirousek Tomas Jirousek podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Alexander Erler Alexander Erler podáva4-3
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
5-3Tomas Jirousek Tomas Jirousek podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
6-3

Alexander Erler
Rakúsko
27.10.97, 22 Let




494
62
51 402 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
04.01.00, 20 Let




816
19
12 328 $
Tomas Jirousek
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Alexander Erler vs. Tomas Jirousek - Vzájemné zápasy

27.07.19semifináleAlexander ErlerTomas Jirousek6-1, 6-3 detail zápasuAustria M15 Wels antuka

Alexander Erler - poslední zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Alexander Lebedev3-6, 3-6 prohradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Ioannis Xilas7-63, 6-4 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Sean Hodkin6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Italy M25 Trento - tvrdý I.
01.03.20
finále
vs. Ruben Bemelmans6-4, 2-6, 4-6 prohradetail zápasu
29.02.20
semifinále
vs. Julian Ocleppo6-4, 6-2 výhradetail zápasu
28.02.20
čtvrtfinále
vs. Raul Brancaccio6-1, 6-74, 6-1 výhradetail zápasu
27.02.20
2. kolo
vs. Daniel Masur7-63, 7-64 výhradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Andrea Guerrieri6-3, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
19.02.20
1. kolo
vs. William Griffith6-78, 1-6 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
13.02.20
2. kolo
vs. Mattia Bellucci2-6, 4-6 prohradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Valentin Guenther6-4, 2-6, 6-4 výhradetail zápasu
France M15 Veigy - koberec
28.01.20
1. kolo
vs. Mats Rosenkranz3-6, 7-62, 2-6 prohradetail zápasu
Germany M25 Nussloch - koberec
23.01.20
2. kolo
vs. Stefan Seifert4-6, 3-6 prohradetail zápasu
21.01.20
1. kolo
vs. Jeremy Jahn3-1, Jeremy Jahn - skrečvýhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
17.11.19
finále
vs. Jan Zielinski7-5, 6-1 výhradetail zápasu
16.11.19
semifinále
vs. Yshai Oliel6-4, 2-6, 6-1 výhradetail zápasu
16.11.19
čtvrtfinále
vs. Nikita Mashtakov6-1, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
15.11.19
2. kolo
vs. Billy Harris6-3, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
12.11.19
1. kolo
vs. Toby Martin6-3, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
08.11.19
čtvrtfinále
vs. Yshai Oliel2-6, 3-6 prohradetail zápasu
07.11.19
2. kolo
vs. Lenny Hampel6-3, 6-4 výhradetail zápasu
05.11.19
1. kolo
vs. Michael Zhu6-3, 2-6, 6-2 výhradetail zápasu
Austria Vienna - tvrdý I.
19.10.19
1. kolo kval.
vs. Cameron Norrie4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Czech Republic M15 Olomouc - koberec
16.10.19
1. kolo
vs. Petr Michnev5-7, 1-3, - Alexander Erler - skrečprohradetail zápasu
USA M25 Norman - tvrdý
02.10.19
1. kolo
vs. Alexander Cozbinov6-74, 6-3, 4-6 prohradetail zápasu
USA M25 Harlingen - tvrdý
25.09.19
1. kolo
vs. Logan Smith1-6, 3-6 prohradetail zápasu
USA Columbus Challenger - tvrdý I.
18.09.19
2. kolo
vs. Mikael Torpegaard2-6, 7-61, 1-6 prohradetail zápasu
17.09.19
1. kolo
vs. Colin Sinclair7-5, 7-69 výhradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. Banja Luka - antuka
10.09.19
1. kolo
vs. Camilo Ugo Carabelli4-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
Italy M25 Trieste - antuka
07.09.19
finále
vs. Juan Pablo Varillas7-66, 1-6, 4-6 prohradetail zápasu

Tomas Jirousek - poslední zápasy

Czech Republic M15 Milovice - tvrdý I.
13.11.19
1. kolo
vs. Petr Hajek6-2, 3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Czech Republic M15 Prague - tvrdý I.
06.11.19
1. kolo
vs. Peter Makk6-3, 3-6, 6-74 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
23.10.19
1. kolo
vs. Lorenzo Musetti4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
18.10.19
čtvrtfinále
vs. Lorenzo Musetti3-6, 2-6 prohradetail zápasu
17.10.19
2. kolo
vs. Viacheslav Yulik6-0, 6-2 výhradetail zápasu
16.10.19
1. kolo
vs. Dan Alexandru Tomescu6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
08.10.19
1. kolo
vs. Mate Valkusz3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Czech Republic M25+H Ricany - antuka
25.09.19
1. kolo
vs. Michael Vrbensky3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Serbia M15 Zlatibor - antuka
20.09.19
čtvrtfinále
vs. Peter Nagy2-6, 7-5, 2-6 prohradetail zápasu
19.09.19
2. kolo
vs. Tom Pisane6-1, 7-62 výhradetail zápasu
17.09.19
1. kolo
vs. Nebojsa Milenkovic6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Slovakia M15 Bratislava - antuka
31.08.19
semifinále
vs. Kirill Kivattsev1-6, 7-65, 5-7 prohradetail zápasu
30.08.19
čtvrtfinále
vs. Maciej Rajski7-5, 4-6, 7-5 výhradetail zápasu
29.08.19
2. kolo
vs. Samuel Puskar6-1, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Ondrej Krstev6-2, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
Hungary M15 Baja - antuka
15.08.19
1. kolo
vs. Francisco Comesana6-4, 1-6, 6-1 výhradetail zápasu
15.08.19
2. kolo
vs. Gorazd Srbljak5-7, 6-75 prohradetail zápasu
Serbia M15 Novi - antuka
06.08.19
1. kolo
vs. Maciej Rajski4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Austria M15 Wels - antuka
27.07.19
semifinále
vs. Alexander Erler1-6, 3-6 prohradetail zápasu
26.07.19
čtvrtfinále
vs. Vitaliy Sachko7-5, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
25.07.19
2. kolo
vs. Martins Podzus6-3, 6-1 výhradetail zápasu
24.07.19
1. kolo
vs. David Szintai7-63, 6-1 výhradetail zápasu
Slovakia M15 Piestany - antuka
17.07.19
1. kolo
vs. Marko Miladinovic3-6, 7-5, 1-6 prohradetail zápasu
Austria M15 Telfs - antuka
12.07.19
2. kolo
vs. David Pichler5-7, 7-67, 2-6 prohradetail zápasu
10.07.19
1. kolo
vs. Moritz Thiem6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Poland M15 Wroclaw - antuka
05.07.19
čtvrtfinále
vs. Alexander Shevchenko6-3, 5-7, 1-6 prohradetail zápasu
04.07.19
2. kolo
vs. Michal Konecny6-2, 7-5 výhradetail zápasu
03.07.19
1. kolo
vs. Oleksii Krutykh6-4, 1-6, 6-3 výhradetail zápasu
Czech Republic M25 Pardubice - antuka
26.06.19
1. kolo
vs. Mauricio Echazu6-4, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
25.06.19
kvalifik.
vs. Timo Stodder6-4, 6-3 výhradetail zápasu
<