ZÁPAS
03.09.19 | 1. kolo | Alexander Erler | Adam Pavlasek | 6-3, 6-3 | M25 Trieste | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexander Erler | Adam Pavlasek | |
1. podání % | 29/54 (54%) | 29/57 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/29 (69%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/25 (44%) | 9/28 (32%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 34/57 (60%) | 23/54 (43%) |
Vyhrané body celkem | 65/111 (59%) | 46/111 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 8 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Adam Pavlasek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexander Erler | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Adam Pavlasek | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Alexander Erler | 3-0 | |
0-0 | ||
Alexander Erler | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Adam Pavlasek | |
0-0, 0-15, A-40[BP], 40-40 | ||
Alexander Erler | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-3 | Adam Pavlasek | |
0-0, 15-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Alexander Erler | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Alexander Erler | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-2 | Adam Pavlasek | |
0-0 | ||
Alexander Erler | 2-2 | |
3-2 | Adam Pavlasek | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Alexander Erler | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], A-40 | ||
4-3 | Adam Pavlasek | |
0-0 | ||
Alexander Erler | 5-3 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alexander Erler vs. Adam Pavlasek - Vzájemné zápasy
03.09.19 | 1. kolo | Alexander Erler | Adam Pavlasek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M25 Trieste | antuka |
Alexander Erler form & Adam Pavlasek form
Alexander Erler - poslední zápasy
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cagliari Challenger - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
22.10.22 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.22 kvalifik. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.22 kvalifik. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
16.05.22 kvalifik. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 1 - tvrdý | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Adam Pavlasek - poslední zápasy
Oeiras 2 - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 1-2, - Adam Pavlasek - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Kuan-Yi Lee | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.22 1. kolo | vs. Artur Kukasian | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Ostrava - tvrdý I. | ||||
26.11.21 čtvrtfinále | vs. Martin Krumich | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Mark Havlicek | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Bozo Barun | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Sean Cuenin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Milos Karol | 3-6, 4-3, - Adam Pavlasek - skreč | detail zápasu | |
M25 Ricany - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Grodzisk - antuka | ||||
07.08.21 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.21 čtvrtfinále | vs. David Poljak | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.21 1. kolo | vs. Gabriel Matuszewski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Olexiy Kolisnyk | 3-6, - Adam Pavlasek - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Olexiy Kolisnyk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Jack Draper | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Petr Michnev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 6-3, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Tomas Papik | 6-2, 6-78, 10-1 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
26.04.21 kvalifik. | vs. Oscar Otte | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Malek Jaziri | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.21 čtvrtfinále | vs. Edoardo Eremin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Lazar Vojinovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
30.07.20 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 2-3, - Adam Pavlasek - skreč | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Jiri Vesely | 6-73, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 2-6 | detail zápasu |