ZÁPAS
12.03.20 | 2. kolo | Alexandar Lazarov | Pol Wattanakul | 6-4, 6-3 | M15 Doha | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexandar Lazarov | Pol Wattanakul | |
1. podání % | 41/67 (61%) | 29/51 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/41 (80%) | 19/29 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/26 (38%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 23/51 (45%) | 24/67 (36%) |
Vyhrané body celkem | 66/118 (56%) | 52/118 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esa | 5 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Pol Wattanakul | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
2-0 | Pol Wattanakul | |
0-0 | ||
Alexandar Lazarov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-2 | Pol Wattanakul | |
0-0 | ||
Alexandar Lazarov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Pol Wattanakul | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 4-3 | |
0-0, 0-30 | ||
Alexandar Lazarov | 5-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Pol Wattanakul | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexandar Lazarov | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Pol Wattanakul | |
0-0 | ||
Alexandar Lazarov | 1-2 | |
1-3 | Pol Wattanakul | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Pol Wattanakul | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Pol Wattanakul | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alexandar Lazarov vs. Pol Wattanakul - Vzájemné zápasy
12.03.20 | 2. kolo | Alexandar Lazarov | Pol Wattanakul | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Doha | tvrdý |
Alexandar Lazarov form & Pol Wattanakul form
Alexandar Lazarov - poslední zápasy
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
26.02.23 kvalifik. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.22 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Andria Challenger - tvrdý I. | ||||
21.11.22 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Roanne Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
23.10.22 finále | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.22 semifinále | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.22 čtvrtfinále | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 semifinále | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.22 finále | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.22 čtvrtfinále | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Pol Wattanakul - poslední zápasy
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Maximus Jones | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Kody Pearson | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 6-73, 3-4, - Pol Wattanakul - skreč | detail zápasu | |
M15 Shanghai - tvrdý | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Chukang Wang | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 4-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Jimmy Yang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Jeremy Jin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. He Ziheng | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Chenyang Li | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Yi Ke Li | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Tarun Karra | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Wenbo Bai | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ethan Yi Hang Leung | 4-5, - Pol Wattanakul - skreč | detail zápasu | |
M25 Nakhon - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Siddharth Vishwakarma | 1-4, - Pol Wattanakul - skreč | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Yuttana Charoenphon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Siwanat Auytayakul | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Anapat Timangkul | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Isaac Becroft | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Siwanat Auytayakul | 6-74, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-4, Kazuki Nishiwaki - skreč | detail zápasu | |
M15 Singapore - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Putu Agassi Pranata Nida | 6-1, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Stuart Parker | 3-6, 5-5, - Pol Wattanakul - skreč | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Dominik Palan | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Andrea Del Federico | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
05.09.22 1. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Shuannon Tricerri | 4-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu |