ZÁPAS
18.12.18 | 1. kolo | Alexandar Lazarov | Guy Den Heijer | 7-64, 7-62 | Qatar F6 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexandar Lazarov | Guy Den Heijer | |
1. podání % | 71/93 (76%) | 49/80 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 42/71 (59%) | 29/49 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/22 (59%) | 19/31 (61%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 32/80 (40%) | 38/93 (41%) |
Vyhrané body celkem | 87/173 (50%) | 86/173 (50%) |
Dvojchyby | ||
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Guy Den Heijer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Guy Den Heijer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexandar Lazarov | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Alexandar Lazarov | 2-2 | |
Alexandar Lazarov | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-4 | Guy Den Heijer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Guy Den Heijer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-5 | Guy Den Heijer | |
0-0, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
5-5 | Guy Den Heijer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alexandar Lazarov | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Guy Den Heijer | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Alexandar Lazarov | 6-4 | |
0-0, , 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 40-0, 40-0, 40-0 | ||
Alexandar Lazarov | 7-4 | |
0-0, , 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 15-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 40-0, 40-0, 40-0 | ||
7-62 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alexandar Lazarov vs. Guy Den Heijer - Vzájemné zápasy
18.12.18 | 1. kolo | Alexandar Lazarov | Guy Den Heijer | 7-64, 7-62 | detail zápasu | Qatar F6 | tvrdý |
Alexandar Lazarov form & Guy Den Heijer form
Alexandar Lazarov - poslední zápasy
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
26.02.23 kvalifik. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.22 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Andria Challenger - tvrdý I. | ||||
21.11.22 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Roanne Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
23.10.22 finále | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.22 semifinále | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.22 čtvrtfinále | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 semifinále | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.22 finále | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.22 čtvrtfinále | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Guy Den Heijer - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-74, 6-4, 13-15 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 7-64, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 7-63, 6-74 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Niels Visker | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Milan Drinic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 6-6, Yousef Khamis - skreč | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Alastair Gray | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Ali Habib | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Harry Wendelken | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 1-6, 5-3, Guy Den Ouden - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mattia Ricci | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Joshua Charlton | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Joshua Charlton | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 5-7, 7-63, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | detail zápasu |