INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Francis Casey Alcantara vs. Alexandar Lazarov - Vzájemné zápasy
nenalezen žádný zápas |
Francis Casey Alcantara form & Alexandar Lazarov form
Francis Casey Alcantara - poslední zápasy
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Shuichi Sekiguchi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Derek Pham | 1-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Aldhito Ramadhan Dwi Kurniawan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Suraj R Prabodh | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Pol Wattanakul | 6-77, 6-3, 13-15 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Gaston Corrales | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.22 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 5-7, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Jordan Chiu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.22 1. kolo kval. | vs. Cesar Bourgois | 6-0, 6-76, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Austin - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Zachary Svajda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Eduardo Nava | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Eshan Talluri | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Christian Langmo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.21 kvalifik. | vs. Colin Markes | 6-4, 6-73, 13-11 | detail zápasu | |
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
26.10.21 1. kolo kval. | vs. Isaiah Strode | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Adam Moundir | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Seif Adas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Michael Zhu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Muzammil Murtaza | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Pjontek | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Alexander Klintcharov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Dane Sweeny | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Alexandar Lazarov - poslední zápasy
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
26.02.23 kvalifik. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.22 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Andria Challenger - tvrdý I. | ||||
21.11.22 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Roanne Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
23.10.22 finále | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.22 semifinále | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.22 čtvrtfinále | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 semifinále | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.22 finále | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.22 čtvrtfinále | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu |