Alex Barrena vs. Nicolas Uryson 03.03.2020

Alex Barrena vs. Nicolas Uryson 03.03.2020 - M25 Hurlingham - porovnání

ZÁPAS

03.03.20kvalifik.Alex Barrena Nicolas Uryson 6-1, 6-0 Argentina M25 Hurlingham antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Alex BarrenaNicolas Uryson
1. podání %8/30 (27%)34/54 (63%)
Vyhrané body z 1.podání6/8 (75%)16/34 (47%)
Vyhrané body z 2.podání18/22 (82%)6/20 (30%)
Vyhrané body z returnu32/54 (59%)6/30 (20%)
Vyhrané body celkem56/84 (67%)28/84 (33%)
Dvojchyby11
Esa12

STATISTIKY ZÁPASU

1
2-0Nicolas Uryson Nicolas Uryson podáva
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
Alex Barrena Alex Barrena podáva3-0
0-0, 0-15, 30-15
4-1Nicolas Uryson Nicolas Uryson podáva
0-0
Alex Barrena Alex Barrena podáva5-1
0-0, 15-0, 40-40, A-40
6-1
2
Alex Barrena Alex Barrena podáva0-0
0-0
1-0Nicolas Uryson Nicolas Uryson podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Alex Barrena Alex Barrena podáva2-0
0-0, 15-0, 30-0
3-0Nicolas Uryson Nicolas Uryson podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30
Alex Barrena Alex Barrena podáva4-0
0-0, 15-0, 40-30
5-0Nicolas Uryson Nicolas Uryson podáva
0-0, 15-15
6-0

Alex Barrena
Argentina
10.10.02, 17 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
22.06.93, 26 Let






12 624 $
Nicolas Uryson
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Alex Barrena vs. Nicolas Uryson - Vzájemné zápasy

03.03.20kvalifik.Alex BarrenaNicolas Uryson6-1, 6-0 detail zápasuArgentina M25 Hurlingham antuka

Alex Barrena - poslední zápasy

Argentina M25 Hurlingham - antuka
04.03.20
1. kolo
vs. Mariano Kestelboim4-6, 3-6 prohradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Nicolas Uryson6-1, 6-0 výhradetail zápasu
02.03.20
1. kolo kval.
vs. Andres Gabriel Ciurletti6-3, 6-3 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Valerio Aboian6-74, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
Argentina M15 Buenos - antuka
17.09.19
kvalifik.
vs. Luciano Carraro7-65, 1-6, 3-10 prohradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Gian Matias Di Natale6-4, 2-6, 11-9 výhradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Jeremias Rocco5-4, Jeremias Rocco - skrečvýhradetail zápasu
Argentina Argentina F8 - antuka
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Lorenzo Gagliardo4-6, 6-2, 2-6 prohradetail zápasu

Nicolas Uryson - poslední zápasy

Mexico M15 Cancun - tvrdý
12.03.20
1. kolo
vs. Brandon Walkin6-4, 1-0, Brandon Walkin - skrečvýhradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Andres Urrea6-3, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Tennyson Whiting6-2, 6-4 výhradetail zápasu
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Matt Mcbride6-1, 7-5 výhradetail zápasu
Argentina M25 Hurlingham - antuka
03.03.20
kvalifik.
vs. Alex Barrena1-6, 0-6 prohradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Gaston Erhardt6-2, 6-1 výhradetail zápasu
02.03.20
1. kolo kval.
vs. Tobias Franco7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Argentina M25 Cordoba - antuka
25.02.20
2. kolo kval.
vs. Lautaro Agustin Falabella7-63, 0-6, 3-10 prohradetail zápasu
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Julian Tantera7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Martin Dimitrov3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Czech Republic M15 Milovice - tvrdý I.
11.11.19
1. kolo kval.
vs. Egor Novikov6-72, 2-6 prohradetail zápasu
Czech Republic M15 Prague - tvrdý I.
04.11.19
1. kolo kval.
vs. Yvo Panak2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - tvrdý I.
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Kevin Suvi4-6, 6-3, 5-10 prohradetail zápasu
Spain M15 Getafe - tvrdý
16.10.19
1. kolo
vs. Hugo Schott2-6, 3-6 prohradetail zápasu
15.10.19
kvalifik.
vs. Ivan Marrero Curbelo1-6, 3-6 prohradetail zápasu
14.10.19
2. kolo kval.
vs. Santiago Plaza6-3, 6-4 výhradetail zápasu
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Guillem Arno Blasi6-4, 7-65 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
09.10.19
1. kolo
vs. Michal Dembek3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
03.10.19
2. kolo
vs. David Perez Sanz3-6, 5-7 prohradetail zápasu
01.10.19
1. kolo
vs. Ivan Krivic6-74, 3-0, Ivan Krivic - skrečvýhradetail zápasu
Argentina M15 Buenos - antuka
17.09.19
kvalifik.
vs. Enrique Bogo6-2, 4-6, 5-10 prohradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Ezequiel Monferrer6-4, 6-0 výhradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Lucas Gessner6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Holland M15 Haren - antuka
29.08.19
2. kolo
vs. Juan Ignacio Galarza1-6, 2-6 prohradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Dominik Nazaruk6-1, 7-5 výhradetail zápasu
27.08.19
kvalifik.
vs. Marc Dijkhuizen6-0, 3-0, Marc Dijkhuizen - skrečvýhradetail zápasu
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Jarno Jans7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Belgium M15 Lambermont - antuka
22.08.19
2. kolo
vs. Constantin Schmitz3-6, 0-6 prohradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Nicolas Tepmahc6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Germany M15 Trier - antuka
13.08.19
1. kolo
vs. Adrian Oetzbach3-6, 2-6 prohradetail zápasu
<