ZÁPAS
23.08.18 | čtvrtfinále | Alessandro Petrone | Luca Giacomini | 1-6, 6-3, 7-66 | Italy F24 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alessandro Petrone | Luca Giacomini | |
1. podání % | 56/91 (62%) | 63/115 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/56 (54%) | 33/63 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/35 (37%) | 23/52 (44%) |
Vyhrané break-bally | 7/17 (41%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 59/115 (51%) | 48/91 (53%) |
Vyhrané body celkem | 102/206 (50%) | 104/206 (50%) |
Dvojchyby | 2 | 8 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Petrone | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alessandro Petrone | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alessandro Petrone | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-5 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Luca Giacomini | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
1-0 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alessandro Petrone | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Luca Giacomini | |
0-0, 40-15[BP] | ||
4-1 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Petrone | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Alessandro Petrone | 5-2 | |
0-0, 40-40 | ||
Alessandro Petrone | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Luca Giacomini | |
0-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Petrone | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Petrone | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alessandro Petrone | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alessandro Petrone | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alessandro Petrone | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alessandro Petrone | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alessandro Petrone vs. Luca Giacomini - Vzájemné zápasy
23.08.18 | čtvrtfinále | Alessandro Petrone | Luca Giacomini | 1-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | Italy F24 | antuka |
13.05.18 | finále | Alessandro Petrone | Luca Giacomini | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | Ukraine F1 | antuka |
Alessandro Petrone form & Luca Giacomini form
Alessandro Petrone - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Petr Hajek | Petr Hajek - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Dmitry Kovkin | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Peter Nagy | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-66, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Octavio Volpi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Matteo Gigante | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
13.09.19 2. kolo | vs. Omar Giacalone | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trieste - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
16.08.19 čtvrtfinále | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Nicolo Turchetti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Duje Kekez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Antun Vidak | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
02.08.19 čtvrtfinále | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Mattia Frinzi | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cuneo - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Andrea Basso | 6-74, 1-6 | detail zápasu |
Luca Giacomini - poslední zápasy
M25 Hammamet - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Federico Cina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Christoph Negritu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Romain Faucon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 4-6, 0-1, - Luca Giacomini - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Zhenxiong Dong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Yaroslav Demin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Milos Karol | 6-2, 1-0, Milos Karol - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Christoph Negritu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aaron Gil Garcia | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Federico Gaio | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ryuki Matsuda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu |