ZÁPAS
25.07.19 | 2. kolo | Alessandro Ingarao | Giovanni Calvano | 6-1, 7-65 | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alessandro Ingarao | Giovanni Calvano | |
1. podání % | 53/70 (76%) | 44/72 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 41/53 (77%) | 22/44 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/17 (41%) | 17/28 (61%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 33/72 (46%) | 22/70 (31%) |
Vyhrané body celkem | 81/142 (57%) | 61/142 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alessandro Ingarao | 0-0 | |
1-0 | Giovanni Calvano | |
0-0 | ||
Alessandro Ingarao | 2-0 | |
3-0 | Giovanni Calvano | |
4-1 | Giovanni Calvano | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alessandro Ingarao | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Giovanni Calvano | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, A-40[BP] | ||
Alessandro Ingarao | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-1 | Giovanni Calvano | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Ingarao | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Giovanni Calvano | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Ingarao | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Giovanni Calvano | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Alessandro Ingarao | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Alessandro Ingarao | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Giovanni Calvano | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Alessandro Ingarao | 5-6 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Giovanni Calvano | |
0-0, 1-1, 2-1 | ||
7-65 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
29.01.98, 26 Let
12 534 $
29.01.98, 26 Let
12 534 $
Alessandro Ingarao vs. Giovanni Calvano - Vzájemné zápasy
25.07.19 | 2. kolo | Alessandro Ingarao | Giovanni Calvano | 6-1, 7-65 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Alessandro Ingarao form & Giovanni Calvano form
Alessandro Ingarao - poslední zápasy
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Mili Poljicak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Almeida | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Leo Raquillet | 4-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Beconi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Leo Borg | 7-613, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Daniel Bagnolini | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jared Thompkins | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Gabriele Piraino | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dimitur Simeonov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.04.23 1. kolo | vs. Andrej Nedic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Tilen Kovac | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Lav Ban | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Tim Heger | 6-78, 6-75 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Nicolo Pozzani | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 3-6, - Alessandro Ingarao - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Josef Southcombe | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.22 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 6-75, 7-63, 4-10 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. James Hartson | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Giovanni Calvano - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Andrea Gola | 5-7, - Giovanni Calvano - skreč | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Denys Klok | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Fernando Cavallo | 6-74, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Lorenzo Bocchi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 1-0, Andrey Chepelev - skreč | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Alessandro Cortegiani | 6-77, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 2-5, - Giovanni Calvano - skreč | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Giacomo Crisostomo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Marco Colore | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Marco Miceli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 6-2, 1-1, Marcel Marlon Sudzum - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Pietro Marino | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Wolfschmidt | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Maxime Mora | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Xavi Matas Ortega | 6-72, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 7-66, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Andrej Krajcik | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
25.08.23 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Victor Ernaelsteen | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Luciano Carraro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Younes Lalami Laaroussi | 1-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Angelini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 4-6, 2-6 | detail zápasu |