ZÁPAS
13.09.16 | 1. kolo | Alessandro Giannessi | Radu Albot | 6-3, 6-4 | Szczecin Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alessandro Giannessi | Radu Albot | |
1. podání % | 28/49 (57%) | 40/61 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/28 (79%) | 26/40 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/21 (71%) | 10/21 (48%) |
Vyhrané body z returnu | 25/61 (41%) | 12/49 (24%) |
Vyhrané body celkem | 62/110 (56%) | 48/110 (44%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Radu Albot | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Giannessi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Radu Albot | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40 | ||
Alessandro Giannessi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Radu Albot | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Giannessi | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Radu Albot | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Radu Albot | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Alessandro Giannessi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Radu Albot | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alessandro Giannessi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Radu Albot | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Alessandro Giannessi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Radu Albot | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alessandro Giannessi | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Radu Albot | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Giannessi | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Radu Albot | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alessandro Giannessi vs. Radu Albot - Vzájemné zápasy
31.10.20 | 1. kolo kval. | Radu Albot | Alessandro Giannessi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Paris | tvrdý I. |
13.09.16 | 1. kolo | Alessandro Giannessi | Radu Albot | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Szczecin Challenger | antuka |
Alessandro Giannessi form & Radu Albot form
Alessandro Giannessi - poslední zápasy
Munich - antuka | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.24 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Radu Albot - poslední zápasy
Madrid - antuka | ||||
23.04.24 kvalifik. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-76, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Martinez Portero | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Joao Fonseca | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-64, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Filip Cristian Jianu | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
31.03.24 finále | vs. Pedro Martinez Portero | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.03.24 semifinále | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Javier Barranco Cosano | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Henrique Rocha | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 7-65, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Masur | 6-70, 6-74 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Joris De Loore | 3-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Gijs Brouwer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Mark Lajal | 6-2, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Frances Tiafoe | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Juncheng Shang | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Denis Kudla | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Marco Cecchinato | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | detail zápasu |