ZÁPAS
05.06.18 | 1. kolo | Alessandro Giannessi | Pedro Sousa | 6-2, 6-3 | Poznan Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alessandro Giannessi | Pedro Sousa | |
1. podání % | 39/60 (65%) | 37/49 (76%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/39 (64%) | 20/37 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/21 (57%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 26/49 (53%) | 23/60 (38%) |
Vyhrané body celkem | 63/109 (58%) | 46/109 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alessandro Giannessi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Pedro Sousa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Pedro Sousa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alessandro Giannessi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Pedro Sousa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Pedro Sousa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Alessandro Giannessi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Pedro Sousa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Pedro Sousa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alessandro Giannessi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Pedro Sousa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alessandro Giannessi | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Pedro Sousa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alessandro Giannessi vs. Pedro Sousa - Vzájemné zápasy
31.03.21 | 2. kolo | Alessandro Giannessi | Pedro Sousa | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Marbella Challenger | antuka |
17.10.20 | semifinále | Pedro Sousa | Alessandro Giannessi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Lisbon Challenger | antuka |
30.01.20 | 3. kolo | Alessandro Giannessi | Pedro Sousa | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Punta Del | antuka |
05.06.18 | 1. kolo | Alessandro Giannessi | Pedro Sousa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Poznan Challenger | antuka |
26.06.17 | 1. kolo kval. | Pedro Sousa | Alessandro Giannessi | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | London | tráva |
30.04.17 | finále | Pedro Sousa | Alessandro Giannessi | 6-3, 7-63 | detail zápasu | Francavilla Challenger | antuka |
07.06.10 | 1. kolo | Alessandro Giannessi | Pedro Sousa | 1-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | Italy F12 | antuka |
08.03.10 | 1. kolo | Pedro Sousa | Alessandro Giannessi | 6-3, 2-6, 10-0 | detail zápasu | Portugal F2 | tvrdý |
31.08.09 | 2. kolo | Alessandro Giannessi | Pedro Sousa | 4-6, 6-4, Pedro Sousa - skreč | detail zápasu | Italy F26 | antuka |
Alessandro Giannessi form & Pedro Sousa form
Alessandro Giannessi - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | detail zápasu |
Pedro Sousa - poslední zápasy
Lisbon Challenger - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Joao Sousa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 4 - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Ulises Blanch | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
22.04.23 semifinále | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.23 čtvrtfinále | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 7-65, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 kvalifik. | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 6-74, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
09.02.23 1. kolo | vs. Gabriel Elicha Navas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
12.01.23 čtvrtfinále | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.23 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
03.01.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Nuno Borges | 4-2, - Pedro Sousa - skreč | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
07.09.22 2. kolo | vs. Elias Ymer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.22 2. kolo kval. | vs. Paul Jubb | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo kval. | vs. Henri Laaksonen | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
16.07.22 1. kolo kval. | vs. Luca Nardi | 1-4, - Pedro Sousa - skreč | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.22 kvalifik. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-4, 6-4 | detail zápasu |