ZÁPAS
13.06.12 | 2. kolo | Alessandro Giannessi | Nils Langer | 6-1, 6-3 | Kosice Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alessandro Giannessi | Nils Langer | |
1. podání % | 34/50 (68%) | 34/56 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/34 (68%) | 16/34 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/16 (56%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 31/56 (55%) | 18/50 (36%) |
Vyhrané body celkem | 63/106 (59%) | 43/106 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alessandro Giannessi vs. Nils Langer - Vzájemné zápasy
19.01.17 | 2. kolo | Nils Langer | Alessandro Giannessi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Koblenz Challenger | tvrdý I. |
13.06.12 | 2. kolo | Alessandro Giannessi | Nils Langer | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Kosice Challenger | antuka |
Alessandro Giannessi form & Nils Langer form
Alessandro Giannessi - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | detail zápasu |
Nils Langer - poslední zápasy
Germany F9 - antuka | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Philipp Davydenko | 4-6, 6-2, 0-3, - Nils Langer - skreč | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
16.07.17 1. kolo kval. | vs. Franko Skugor | 7-66, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
10.06.17 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Italy F15 - antuka | ||||
31.05.17 2. kolo | vs. Gianni Mina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.17 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Lyon - antuka | ||||
20.05.17 1. kolo kval. | vs. Kyle Edmund | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Italy F12 - antuka | ||||
13.05.17 semifinále | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.05.17 čtvrtfinále | vs. Tobias Simon | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.05.17 2. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.05.17 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
France F10 - antuka | ||||
05.05.17 čtvrtfinále | vs. Maxime Chazal | 2-5, - Nils Langer - skreč | detail zápasu | |
04.05.17 2. kolo | vs. Louis Tessa | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.05.17 1. kolo | vs. Alen Avidzba | 6-75, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Leon Challenger - tvrdý | ||||
28.03.17 kvalifik. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Andrea Arnaboldi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.17 1. kolo kval. | vs. Luis Patino | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Guadalajara Challenger - tvrdý | ||||
19.03.17 1. kolo kval. | vs. Roberto Cid Subervi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F2 - koberec | ||||
28.02.17 1. kolo | vs. Matthias Bachinger | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
23.02.17 2. kolo | vs. Matteo Berrettini | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.17 1. kolo | vs. Luca Vanni | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.17 kvalifik. | vs. Remi Boutillier | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.17 2. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.17 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Budapest Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.17 1. kolo kval. | vs. Matthias Bachinger | 2-5, - Nils Langer - skreč | detail zápasu | |
Germany F3 - koberec | ||||
25.01.17 1. kolo | vs. Robin Kern | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
22.01.17 finále | vs. Ruben Bemelmans | 4-6, 6-3, 6-70 | detail zápasu | |
21.01.17 semifinále | vs. Daniel Masur | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.01.17 čtvrtfinále | vs. Daniel Brands | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.17 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.01.17 1. kolo | vs. Yannik Reuter | 6-1, 6-3 | detail zápasu |