ZÁPAS
01.07.11 | čtvrtfinále | Alessandro Giannessi | Julio Silva | 6-4, 6-4 | Turin Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alessandro Giannessi | Julio Silva | |
1. podání % | 39/60 (65%) | 43/67 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/39 (69%) | 26/43 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/21 (52%) | 8/24 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 33/67 (49%) | 22/60 (37%) |
Vyhrané body celkem | 71/127 (56%) | 56/127 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 2 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alessandro Giannessi vs. Julio Silva - Vzájemné zápasy
01.07.11 | čtvrtfinále | Alessandro Giannessi | Julio Silva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Turin Challenger | antuka |
Alessandro Giannessi form & Julio Silva form
Alessandro Giannessi - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | detail zápasu |
Julio Silva - poslední zápasy
Brazil F10 - antuka | ||||
30.09.13 2. kolo | vs. Andre Miele | - Julio Silva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
30.09.13 1. kolo | vs. Paulo Coronado | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Germany F8 - antuka | ||||
01.07.13 1. kolo | vs. Victor Baluda | 6-2, 2-4, - Julio Silva - skreč | detail zápasu | |
Germany F7 - antuka | ||||
24.06.13 1. kolo | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Germany F6 - antuka | ||||
17.06.13 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.13 1. kolo | vs. Leon Schutt | 6-2, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
24.04.13 2. kolo | vs. Paul Capdeville | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.13 1. kolo | vs. Thiago Alves | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Santos Challenger - antuka | ||||
17.04.13 2. kolo | vs. Antonio Veic | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.04.13 1. kolo | vs. Agustin Velotti | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Sao Paulo - tvrdý | ||||
30.12.12 2. kolo kval. | vs. Franko Skugor | 6-76, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.12.12 1. kolo kval. | vs. Idio Escobar | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
06.11.12 1. kolo | vs. Blaz Kavcic | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
31.10.12 2. kolo | vs. Juan-Sebastian Cabal | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.12 1. kolo | vs. Jorge Aguilar | 5-7, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Porto Alegre - antuka | ||||
26.10.12 čtvrtfinále | vs. Simon Greul | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.12 2. kolo | vs. Hans Podlipnik-Castillo | 6-74, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.12 1. kolo | vs. Andreas Haider-Maurer | 1-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Rio De - antuka | ||||
16.10.12 1. kolo | vs. Ricardo Hocevar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Belem Challenger - tvrdý | ||||
02.10.12 1. kolo | vs. Thales Turini | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Brazil F27 - tvrdý | ||||
24.09.12 1. kolo | vs. Jose Pereira | 3-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
17.09.12 1. kolo | vs. Andre Ghem | 6-77, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
21.08.12 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
07.08.12 1. kolo | vs. Blaz Kavcic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
08.07.12 2. kolo kval. | vs. Benjamin Balleret | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.07.12 1. kolo kval. | vs. Fred Simonsson | 6-2, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
03.07.12 1. kolo | vs. Michael Berrer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.06.12 2. kolo kval. | vs. Rameez Junaid | - Julio Silva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
18.06.12 1. kolo kval. | vs. Harri Heliovaara | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marburg Challenger - antuka | ||||
28.06.12 2. kolo | vs. Javier Marti | 0-6, 4-6 | detail zápasu |