ZÁPAS
26.02.12 | kvalifik. | Alessandro Giannessi | Joao Souza | 6-3, 3-6, 6-1 | Acapulco | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alessandro Giannessi | Joao Souza | |
1. podání % | 52/89 (58%) | 34/74 (46%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/52 (65%) | 23/34 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/37 (54%) | 15/40 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 36/74 (49%) | 35/89 (39%) |
Vyhrané body celkem | 90/163 (55%) | 73/163 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 3 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alessandro Giannessi vs. Joao Souza - Vzájemné zápasy
23.02.19 | 1. kolo kval. | Alessandro Giannessi | Joao Souza | 7-65, 6-3 | detail zápasu | Sao Paulo | antuka |
26.02.12 | kvalifik. | Alessandro Giannessi | Joao Souza | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | Acapulco | antuka |
18.11.11 | čtvrtfinále | Alessandro Giannessi | Joao Souza | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Montevideo Challenger | antuka |
Alessandro Giannessi form & Joao Souza form
Alessandro Giannessi - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | detail zápasu |
Joao Souza - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
18.04.19 3. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | - Joao Souza - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
17.04.19 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.04.19 1. kolo | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 7-5, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
05.03.19 2. kolo | vs. Facundo Arguello | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo | vs. Gerard Granollers | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
23.02.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Giannessi | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Roberto Quiroz | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo | vs. Luis Patino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Dallas Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.19 1. kolo | vs. Liam Broady | 6-4, 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
02.02.19 semifinále | vs. Dmitry Popko | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.19 čtvrtfinále | vs. Patrick Kypson | Patrick Kypson - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
31.01.19 2. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 3-1, Ricardo Rodriguez-Pace - skreč | detail zápasu | |
30.01.19 1. kolo | vs. Jose Olivares | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.19 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo | vs. Preston Brown | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
08.01.19 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Orlando Challenger - tvrdý | ||||
01.01.19 2. kolo | vs. Dennis Novikov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.18 1. kolo | vs. Jared Hiltzik | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Brazil F9 - antuka | ||||
18.11.18 finále | vs. Christian Lindell | 4-6, 6-4, 3-0, Christian Lindell - skreč | detail zápasu | |
17.11.18 semifinále | vs. Alex Blumenberg | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.11.18 čtvrtfinále | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.18 2. kolo | vs. Joao Pedro Okano | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Brazil F8 - antuka | ||||
11.11.18 finále | vs. Christian Lindell | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
10.11.18 semifinále | vs. Nicolas Santos | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
09.11.18 čtvrtfinále | vs. Jose Pereira | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.18 2. kolo | vs. Alexandre Tsuchiya | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.18 1. kolo | vs. Alex Blumenberg | 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
Brazil F7 - antuka | ||||
04.11.18 finále | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.18 semifinále | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-3 | detail zápasu |