ZÁPAS
07.06.14 | 1. kolo kval. | Alessandro Giannessi | Jan Kuncik | 6-4, 1-6, 6-4 | Prague Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alessandro Giannessi | Jan Kuncik | |
1. podání % | 56/85 (66%) | 65/92 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/56 (63%) | 44/65 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/29 (55%) | 12/27 (44%) |
Vyhrané break-bally | 3/17 (18%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 36/92 (39%) | 34/85 (40%) |
Vyhrané body celkem | 87/177 (49%) | 90/177 (51%) |
Dvojchyby | 6 | 6 |
Esa | 5 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alessandro Giannessi vs. Jan Kuncik - Vzájemné zápasy
07.06.14 | 1. kolo kval. | Alessandro Giannessi | Jan Kuncik | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | Prague Challenger | antuka |
Alessandro Giannessi form & Jan Kuncik form
Alessandro Giannessi - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | detail zápasu |
Jan Kuncik - poslední zápasy
Czech Republic - antuka | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Dominik Langmajer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Lukas Dlouhy | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Germany F17 - tvrdý I. | ||||
19.10.15 2. kolo kval. | vs. Darko Bojanovic | 6-75, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F40 - tvrdý | ||||
05.10.15 2. kolo kval. | vs. Vazha Shubladze | 7-5, 0-5, - Jan Kuncik - skreč | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
13.09.15 kvalifik. | vs. Mateusz Kowalczyk | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.15 2. kolo kval. | vs. Arthur De Greef | 7-65, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.15 1. kolo kval. | vs. Michal Dembek | 4-6, 6-2, 7-613 | detail zápasu | |
Poland F4 - antuka | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Martins Podzus | 5-7, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
01.08.15 1. kolo kval. | vs. Michal Bisko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
20.07.15 1. kolo | vs. Vadim Alekseenko | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
13.07.15 1. kolo | vs. Matias Zukas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
06.07.15 2. kolo | vs. Marek Michalicka | 7-68, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.15 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.07.15 kvalifik. | vs. Robert Rumler | 6-72, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.07.15 1. kolo | vs. Dan Skacel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
29.06.15 2. kolo kval. | vs. Artem Kapshuk | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.06.15 kvalifik. | vs. Filipp Kekercheni | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
22.06.15 2. kolo kval. | vs. Pavel Motl | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
25.05.15 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
25.05.15 1. kolo | vs. Lukas Weinhandl | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Croatia F5 - antuka | ||||
16.03.15 | vs. Fabio Di Bartolo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.03.15 2. kolo kval. | vs. Mladen Mitak | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.15 1. kolo kval. | vs. Martin Suchanek | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Germany F4 - koberec | ||||
26.01.15 kvalifik. | vs. Jannis Kahlke | 6-2, 6-76, 7-64 | detail zápasu | |
26.01.15 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
26.01.15 2. kolo kval. | vs. David Pichler | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Germany F3 - koberec | ||||
19.01.15 kvalifik. | vs. Manuel Mazzella | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.01.15 1. kolo kval. | vs. Marvin Greven | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
19.01.15 2. kolo kval. | vs. Maxime Halflants | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Germany F2 - tvrdý I. | ||||
12.01.15 2. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 6-2, 6-3 | detail zápasu |