ZÁPAS
28.08.12 | 1. kolo | Alessandro Giannessi | Attila Balazs | 6-76, 6-3, 6-3 | Como Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alessandro Giannessi | Attila Balazs | |
1. podání % | 67/109 (61%) | 61/102 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 50/67 (75%) | 40/61 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 22/42 (52%) | 21/41 (51%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 1/10 (10%) |
Vyhrané body z returnu | 41/102 (40%) | 37/109 (34%) |
Vyhrané body celkem | 113/211 (54%) | 98/211 (46%) |
Dvojchyby | 6 | 8 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alessandro Giannessi vs. Attila Balazs - Vzájemné zápasy
08.06.18 | čtvrtfinále | Alessandro Giannessi | Attila Balazs | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Poznan Challenger | antuka |
28.08.12 | 1. kolo | Alessandro Giannessi | Attila Balazs | 6-76, 6-3, 6-3 | detail zápasu | Como Challenger | antuka |
19.08.11 | čtvrtfinále | Alessandro Giannessi | Attila Balazs | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Cordenons Challenger | antuka |
25.10.10 | 2. kolo | Alessandro Giannessi | Attila Balazs | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Croatia F8 | antuka |
Alessandro Giannessi form & Attila Balazs form
Alessandro Giannessi - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | detail zápasu |
Attila Balazs - poslední zápasy
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Daniil Medvedev | 1-6, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Altmaier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Luca Van Assche | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 1-6, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo | vs. Marin Cilic | 0-6, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
06.05.22 čtvrtfinále | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 0-3, - Attila Balazs - skreč | detail zápasu | |
04.05.22 2. kolo | vs. Altug Celikbilek | 7-60, 3-0, Altug Celikbilek - skreč | detail zápasu | |
03.05.22 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 5-7, 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-2, - Attila Balazs - skreč | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.20 kvalifik. | vs. Bruno Soares | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.20 1. kolo kval. | vs. Rajeev Ram | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
01.10.20 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.20 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.20 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
20.08.20 1. kolo kval. | vs. Sebastian Korda | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
07.03.20 | vs. Kimmer Coppejans | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.20 Rubber 1 | vs. Ruben Bemelmans | 7-5, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
23.02.20 semifinále | vs. Gianluca Mager | 6-74, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
22.02.20 čtvrtfinále | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.20 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Pablo Cuevas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 kvalifik. | vs. Gianluca Mager | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Pedro Martinez Portero | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu |