ZÁPAS
30.08.12 | 2. kolo | Alessandro Giannessi | Andre Begemann | 6-0, 6-4 | Como Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alessandro Giannessi | Andre Begemann | |
1. podání % | 45/68 (66%) | 28/57 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/45 (67%) | 16/28 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/23 (52%) | 9/29 (31%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 32/57 (56%) | 26/68 (38%) |
Vyhrané body celkem | 74/125 (59%) | 51/125 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 10 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alessandro Giannessi vs. Andre Begemann - Vzájemné zápasy
30.08.12 | 2. kolo | Alessandro Giannessi | Andre Begemann | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Como Challenger | antuka |
Alessandro Giannessi form & Andre Begemann form
Alessandro Giannessi - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | detail zápasu |
Andre Begemann - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
08.08.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Albano Olivetti | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Kaohsiung Challenger - tvrdý I. | ||||
06.10.17 čtvrtfinále | vs. Marinko Matosevic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.17 2. kolo | vs. Tsung-Hua Yang | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.17 1. kolo | vs. Jordan Thompson | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.17 kvalifik. | vs. Chien-Hsun Lo | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.09.17 1. kolo kval. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.17 2. kolo kval. | vs. Jui-Chen Hung | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Kuala Lumpur - tvrdý I. | ||||
27.09.15 2. kolo kval. | vs. Yuichi Sugita | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.15 1. kolo kval. | vs. Shuichi Sekiguchi | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Geneva - antuka | ||||
16.05.15 1. kolo kval. | vs. Yann Marti | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Winston-Salem - tvrdý | ||||
16.08.14 1. kolo kval. | vs. Jason Jung | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Winston-Salem - tvrdý | ||||
17.08.13 1. kolo kval. | vs. Michal Mertinak | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Halle - tráva | ||||
08.06.13 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dusseldorf - antuka | ||||
18.05.13 2. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.13 1. kolo kval. | vs. Joshua Milton | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Dallas Challenger - tvrdý | ||||
11.03.13 2. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.13 1. kolo kval. | vs. Matteo Viola | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
02.02.13 1. kolo kval. | vs. Florent Serra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chennai - tvrdý | ||||
31.12.12 kvalifik. | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.12.12 1. kolo kval. | vs. Alexander Kudryavtsev | 7-63, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.12.12 2. kolo kval. | vs. Philipp Petzschner | 3-6, 6-4, 4-2, Philipp Petzschner - skreč | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.12 1. kolo | vs. Thiago Alves | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.12 kvalifik. | vs. Timo Nieminen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.12 2. kolo kval. | vs. Michal Milko | 6-76, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.12 1. kolo kval. | vs. Tristan-Samuel Weissborn | 7-63, 6-74, 7-64 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
28.10.12 2. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.12 1. kolo kval. | vs. Jan Minar | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
08.10.12 kvalifik. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-2, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.12 2. kolo kval. | vs. Artem Smirnov | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu |