ZÁPAS
10.09.12 | 1. kolo | Alessandro Giannessi | Alberto Brizzi | 1-6, 7-61, 6-2 | Todi Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alessandro Giannessi | Alberto Brizzi | |
1. podání % | 77/116 (66%) | 50/78 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 45/77 (58%) | 28/50 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/39 (44%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané body z returnu | 37/78 (47%) | 54/116 (47%) |
Vyhrané body celkem | 99/194 (51%) | 95/194 (49%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 5 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alessandro Giannessi vs. Alberto Brizzi - Vzájemné zápasy
10.09.12 | 1. kolo | Alessandro Giannessi | Alberto Brizzi | 1-6, 7-61, 6-2 | detail zápasu | Todi Challenger | antuka |
21.06.10 | 2. kolo kval. | Alberto Brizzi | Alessandro Giannessi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Reggio Emilia | antuka |
Alessandro Giannessi form & Alberto Brizzi form
Alessandro Giannessi - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | detail zápasu |
Alberto Brizzi - poslední zápasy
Italy F35 - antuka | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-79, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F32 - antuka | ||||
05.10.16 2. kolo | vs. Filippo Baldi | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.16 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
Meknes Challenger - antuka | ||||
14.09.16 2. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.16 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Tomislav Brkic | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.16 1. kolo kval. | vs. Enrico Becuzzi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Spain F27 - antuka | ||||
27.08.16 finále | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.16 semifinále | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 4-6, 7-64, 7-60 | detail zápasu | |
25.08.16 čtvrtfinále | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.16 2. kolo | vs. Laurent Rochette | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.08.16 1. kolo | vs. Juan Lizariturry | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F26 - antuka | ||||
20.08.16 finále | vs. Bernabe Zapata Miralles | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.16 semifinále | vs. Joao Monteiro | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.08.16 čtvrtfinále | vs. Aitor Sanz Llopis | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.08.16 2. kolo | vs. Miguel Semmler | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
15.08.16 1. kolo | vs. Eladio Fabregas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Fano Challenger - antuka | ||||
09.08.16 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
02.08.16 1. kolo | vs. Claudio Fortuna | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Estonia F1 - antuka | ||||
30.07.16 finále | vs. Mikelis Libietis | 6-76, 6-76 | detail zápasu | |
29.07.16 semifinále | vs. Laurynas Grigelis | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
28.07.16 čtvrtfinále | vs. Claudio Fortuna | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.07.16 2. kolo | vs. Alexander Vasilenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.16 1. kolo | vs. Michal Dembek | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Italy F21 - antuka | ||||
20.07.16 2. kolo | vs. Federico Coria | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.07.16 1. kolo | vs. Filippo Baldi | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
10.07.16 2. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 3-4, - Alberto Brizzi - skreč | detail zápasu | |
09.07.16 1. kolo kval. | vs. Guillermo Rivera-Aranguiz | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Italy F19 - antuka | ||||
05.07.16 1. kolo | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Italy F15 - antuka | ||||
14.06.16 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 7-65, 5-7, 2-6 | detail zápasu |