ZÁPAS
20.09.11 | 1. kolo | Alessandro Giannessi | Albert Montanes | 7-5, 6-4 | Bucharest | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alessandro Giannessi | Albert Montanes | |
1. podání % | 48/73 (66%) | 38/72 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/48 (65%) | 21/38 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/25 (48%) | 17/34 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 34/72 (47%) | 30/73 (41%) |
Vyhrané body celkem | 77/145 (53%) | 68/145 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alessandro Giannessi vs. Albert Montanes - Vzájemné zápasy
07.10.15 | 2. kolo | Alessandro Giannessi | Albert Montanes | 6-3, 7-63 | detail zápasu | Mohammedia Challenger | antuka |
29.09.15 | 1. kolo | Albert Montanes | Alessandro Giannessi | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Rome Challenger | antuka |
11.05.13 | 1. kolo kval. | Albert Montanes | Alessandro Giannessi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Rome | antuka |
20.09.11 | 1. kolo | Alessandro Giannessi | Albert Montanes | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
Alessandro Giannessi form & Albert Montanes form
Alessandro Giannessi - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | detail zápasu |
Albert Montanes - poslední zápasy
Barcelona - antuka | ||||
26.04.17 2. kolo | vs. Feliciano Lopez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.17 1. kolo | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Sophia Antipolis - antuka | ||||
04.04.17 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
20.02.17 kvalifik. | vs. Andrey Rublev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.17 1. kolo kval. | vs. Marton Fucsovics | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
11.02.17 1. kolo kval. | vs. Jan-Lennard Struff | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
05.02.17 1. kolo kval. | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
16.09.16 čtvrtfinále | vs. Constant Lestienne | 3-6, 7-67, 4-5, - Albert Montanes - skreč | detail zápasu | |
14.09.16 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 0-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.16 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
31.08.16 2. kolo | vs. Nils Langer | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.16 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.16 2. kolo kval. | vs. Alejandro Gonzalez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.16 1. kolo kval. | vs. Benjamin Mitchell | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
19.07.16 1. kolo | vs. Gerald Melzer | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
13.07.16 2. kolo | vs. Fernando Verdasco | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.16 1. kolo | vs. Elias Ymer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Bastad Challenger - antuka | ||||
07.07.16 čtvrtfinále | vs. Carlos Berlocq | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.16 2. kolo | vs. Grega Zemlja | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.07.16 1. kolo | vs. Agustin Velotti | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.16 1. kolo | vs. John Millman | 5-7, 6-4, 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
14.06.16 1. kolo | vs. Guilherme Clezar | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Furth Challenger - antuka | ||||
03.06.16 čtvrtfinále | vs. Radu Albot | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
01.06.16 2. kolo | vs. Julian Reister | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
31.05.16 1. kolo | vs. Daniel Masur | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.16 1. kolo | vs. Ivo Karlovic | 2-6, 6-77, 6-75 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
14.05.16 semifinále | vs. Jan-Lennard Struff | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.05.16 čtvrtfinále | vs. Yannik Reuter | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.05.16 2. kolo | vs. Nicolas Kicker | 6-3, 6-1 | detail zápasu |