ZÁPAS
16.12.19 | kvalifik. | Alessandro Coppini | Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 6-4 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
01.05.98, 25 Let
01.05.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nórsko
15.11.00, 23 Let
15.11.00, 23 Let
Alessandro Coppini vs. Lukas Hellum Lilleengen - Vzájemné zápasy
16.12.19 | kvalifik. | Alessandro Coppini | Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Alessandro Coppini form & Lukas Hellum Lilleengen form
Alessandro Coppini - poslední zápasy
M15 Las - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Rincon | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Billy Harris | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Ayman Azarioh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Terence Das | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Russell Henderson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Evan Morgan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.20 kvalifik. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Riccardo Tomassetti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Francisco Cabral | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Pawel Juszczak | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Patrik Hartmeier | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Alex Sanchez Gonzalez Alejandro | 4-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.12.19 kvalifik. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Niklas Koch | 3-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Noam Okala | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 6-1, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Theo Arribage | 6-2, 2-6, 10-0 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Stefan Loncar | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Davide Negrotti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-74, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Lorenzo Rottoli | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Mannapov | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Lukas Hellum Lilleengen - poslední zápasy
M25 Faro - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
20.02.23 1. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.23 kvalifik. | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | detail zápasu |