Alessandro Coppini vs. Lorenzo Vatteroni 09.03.2020

Alessandro Coppini vs. Lorenzo Vatteroni 09.03.2020 - M15 Loule - porovnání

ZÁPAS

09.03.202. kolo kval.Alessandro Coppini Lorenzo Vatteroni 2-6, 6-3, 11-9 Portugal M15 Loule tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

11-9

Alessandro Coppini
Taliansko
01.05.98, 21 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
27.09.00, 19 Let







Lorenzo Vatteroni
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Alessandro Coppini vs. Lorenzo Vatteroni - Vzájemné zápasy

09.03.202. kolo kval.Alessandro CoppiniLorenzo Vatteroni2-6, 6-3, 11-9 detail zápasuPortugal M15 Loule tvrdý

Alessandro Coppini - poslední zápasy

Portugal M15 Loule - tvrdý
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Lorenzo Vatteroni2-6, 6-3, 11-9 výhradetail zápasu
09.03.20
kvalifik.
vs. Billy Harris5-7, 4-6 prohradetail zápasu
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Ayman Azarioh6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Portugal M15 Faro - tvrdý
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Terence Das4-6, 2-6 prohradetail zápasu
02.03.20
1. kolo kval.
vs. Russell Henderson6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Portugal M15 Vale - tvrdý
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Alexis Boureau5-7, 4-6 prohradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Evan Morgan6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
03.02.20
kvalifik.
vs. Diego Barreto Sanchez3-6, 5-7 prohradetail zápasu
03.02.20
2. kolo kval.
vs. Samuel Puskar4-6, 6-2, 10-3 výhradetail zápasu
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Riccardo Tomassetti6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Francisco Cabral4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Spain M15 Manacor - tvrdý
15.01.20
1. kolo
vs. Laurent Lokoli4-6, 2-6 prohradetail zápasu
14.01.20
kvalifik.
vs. Pawel Cias6-2, 7-5 výhradetail zápasu
13.01.20
2. kolo kval.
vs. Patrik Hartmeier7-5, 6-3 výhradetail zápasu
12.01.20
1. kolo kval.
vs. Alex Sanchez Gonzalez Alejandro4-6, 6-4, 10-4 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
18.12.19
1. kolo
vs. Gabriel Petit2-6, 4-6 prohradetail zápasu
16.12.19
kvalifik.
vs. Lukas Hellum Lilleengen6-2, 6-4 výhradetail zápasu
16.12.19
2. kolo kval.
vs. Niklas Koch3-6, 7-64, 10-6 výhradetail zápasu
15.12.19
1. kolo kval.
vs. Noam Okala6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
11.12.19
1. kolo
vs. Thomas Laurent6-1, 4-6, 0-6 prohradetail zápasu
10.12.19
kvalifik.
vs. Theo Arribage6-2, 2-6, 10-0 výhradetail zápasu
09.12.19
2. kolo kval.
vs. Stefan Loncar4-6, 6-0, 10-7 výhradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Matyas Cerny7-62, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
21.10.19
2. kolo kval.
vs. Berk Ilkel2-6, 7-5, 8-10 prohradetail zápasu
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Davide Negrotti6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
15.10.19
1. kolo
vs. Stefan Palosi6-74, 6-1, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
09.10.19
1. kolo
vs. Michael Vrbensky0-6, 2-6 prohradetail zápasu
Italy M25 Santa - antuka
01.10.19
kvalifik.
vs. Lorenzo Rottoli4-6, 6-4, 8-10 prohradetail zápasu
30.09.19
1. kolo kval.
vs. Alexander Mannapov6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
03.09.19
kvalifik.
vs. Gianluca Acquaroli4-6, 2-6 prohradetail zápasu

Lorenzo Vatteroni - poslední zápasy

Portugal M15 Loule - tvrdý
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Bernardo Roque6-4, 6-2 výhradetail zápasu
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Alessandro Coppini6-2, 3-6, 9-11 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
15.01.20
1. kolo
vs. Filip Cristian Jianu1-6, 3-6 prohradetail zápasu
14.01.20
kvalifik.
vs. Esteban Bruna7-66, 6-3 výhradetail zápasu
13.01.20
2. kolo kval.
vs. Stefanos Sakellaridis6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
07.01.20
kvalifik.
vs. Vladislav Ivanov1-6, 2-6 prohradetail zápasu
07.01.20
2. kolo kval.
vs. Dragos Petre Popeanga6-3, 6-3 výhradetail zápasu
05.01.20
1. kolo kval.
vs. Stefanos Sakellaridis6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Mason Recci0-6, 4-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
07.11.19
1. kolo
vs. Maksim Tikhomirov3-6, 7-64, 2-6 prohradetail zápasu
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Marc Fuste3-6, 6-1, 10-4 výhradetail zápasu
04.11.19
kvalifik.
vs. Ameur Ben Hassen6-1, 6-4 výhradetail zápasu
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Aleksa Ciric6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Ukraine M15 Chornomorsk - antuka
26.09.19
2. kolo
vs. Oleg Prihodko4-6, 2-6 prohradetail zápasu
25.09.19
1. kolo
vs. Piotr Grynkowski3-6, 6-2, 6-2 výhradetail zápasu
23.09.19
2. kolo kval.
vs. Dmytro Slyepkan6-1, 6-2 výhradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Egor Baklanov6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Romania M15 Targu - antuka
18.09.19
1. kolo
vs. Oleksii Krutykh0-6, 2-6 prohradetail zápasu
17.09.19
kvalifik.
vs. Charles Minc6-4, 6-0 výhradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Mihai Alexandru Coman4-6, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
21.08.19
1. kolo
vs. Tomas Lipovsek Puches6-4, 2-6, 2-6 prohradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Marco De Rosa6-2, 6-1 výhradetail zápasu
19.08.19
kvalifik.
vs. Ervin Haris Eminefendic6-4, 3-0, Ervin Haris Eminefendic - skrečvýhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
14.08.19
1. kolo
vs. Youcef Rihane1-6, 6-2, 1-6 prohradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Riccardo Perin6-4, 6-3 výhradetail zápasu
12.08.19
kvalifik.
vs. Francesco Liucci6-2, 7-62 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Tommaso Vescovi7-63, 2-6, 6-10 prohradetail zápasu
Turkey Turkey F41 - antuka
19.12.18
kvalifik.
vs. Sabit Suntic6-1, 4-6, 8-10 prohradetail zápasu
18.12.18
2. kolo kval.
vs. Martins Rocens3-6, 7-63, 10-5 výhradetail zápasu
16.12.18
1. kolo kval.
vs. Riccardo Tomassetti6-2, 6-1 výhradetail zápasu
<