ZÁPAS
15.06.18 | semifinále | Alessandro Bega | Or Ram-Harel | 6-0, 6-0 | Israel F9 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Alessandro Bega | Or Ram-Harel | |
1. podání % | 24/36 (67%) | 24/44 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/24 (79%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/12 (67%) | 4/20 (20%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/44 (66%) | 9/36 (25%) |
Vyhrané body celkem | 56/80 (70%) | 24/80 (30%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Or Ram-Harel | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alessandro Bega | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Or Ram-Harel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Bega | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Or Ram-Harel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alessandro Bega | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Alessandro Bega | 0-0 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Alessandro Bega | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Or Ram-Harel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alessandro Bega | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Alessandro Bega | 4-0 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Alessandro Bega | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alessandro Bega vs. Or Ram-Harel - Vzájemné zápasy
15.06.18 | semifinále | Alessandro Bega | Or Ram-Harel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Israel F9 | tvrdý |
Alessandro Bega form & Or Ram-Harel form
Alessandro Bega - poslední zápasy
Lisbon Challenger - antuka | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Jacopo Berrettini | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Anton Matusevich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Liam Broady | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.21 kvalifik. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Glenn Smits | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Kyiv Challenger - antuka | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Lesa - antuka | ||||
29.08.21 finále | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.21 semifinále | vs. Harold Mayot | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.21 čtvrtfinále | vs. Federico Arnaboldi | Federico Arnaboldi - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Federico Marchetti | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 3-0, Federico Bertuccioli - skreč | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Arthur Fery | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
26.07.21 kvalifik. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Max Purcell | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.21 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Gaiba - tráva | ||||
11.06.21 čtvrtfinále | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.21 2. kolo | vs. Andrea Basso | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
29.05.21 semifinále | vs. Anton Matusevich | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Arvid Nordquist | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
23.05.21 finále | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.21 semifinále | vs. Yanki Erel | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Or Ram-Harel - poslední zápasy
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Conor Berg | 3-6, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 1-4, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Hugo Schott | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Yaron Guberman | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Jerusalem Challenger - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Alon Elia | 0-4, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Bastian Trinker | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Nick Hardt | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Pavel Krainik | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
26.01.19 semifinále | vs. Sekou Bangoura | 7-62, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.01.19 čtvrtfinále | vs. Paul Oosterbaan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.19 2. kolo | vs. Jared Hiltzik | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Thailand F9 - tvrdý | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
08.11.18 čtvrtfinále | vs. Sanjar Fayziev | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.18 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Pol Wattanakul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Thailand F7 - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Pruchya Isarow | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 5-7, 0-2, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
23.06.18 finále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.18 semifinále | vs. Francesco Ferrari | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.18 čtvrtfinále | vs. Alon Elia | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.18 2. kolo | vs. Keivon Tabrizi | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
15.06.18 semifinále | vs. Alessandro Bega | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.18 čtvrtfinále | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu |