ZÁPAS
07.11.19 | 2. kolo | Alessandro Bega | Oleksandr Ovcharenko | 7-64, 6-4 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Alessandro Bega | Oleksandr Ovcharenko | |
1. podání % | 40/70 (57%) | 44/89 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/40 (68%) | 31/44 (70%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/30 (47%) | 15/45 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/12 (33%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 43/89 (48%) | 29/70 (41%) |
Vyhrané body celkem | 84/159 (53%) | 75/159 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 1 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alessandro Bega | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Oleksandr Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
2-3 | Oleksandr Ovcharenko | |
0-0 | ||
Alessandro Bega | 3-3 | |
4-3 | Oleksandr Ovcharenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Bega | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Oleksandr Ovcharenko | |
0-0, 15-0 | ||
Alessandro Bega | 5-5 | |
0-0, 0-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Oleksandr Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alessandro Bega | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Oleksandr Ovcharenko | |
0-0 | ||
Alessandro Bega | 0-1 | |
0-0, 15-15 | ||
1-1 | Oleksandr Ovcharenko | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Bega | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Oleksandr Ovcharenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alessandro Bega | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Oleksandr Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Alessandro Bega | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Oleksandr Ovcharenko | |
0-0, 15-0 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alessandro Bega vs. Oleksandr Ovcharenko - Vzájemné zápasy
07.11.19 | 2. kolo | Alessandro Bega | Oleksandr Ovcharenko | 7-64, 6-4 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Alessandro Bega form & Oleksandr Ovcharenko form
Alessandro Bega - poslední zápasy
Lisbon Challenger - antuka | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Jacopo Berrettini | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Anton Matusevich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Liam Broady | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.21 kvalifik. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Glenn Smits | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Kyiv Challenger - antuka | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Lesa - antuka | ||||
29.08.21 finále | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.21 semifinále | vs. Harold Mayot | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.21 čtvrtfinále | vs. Federico Arnaboldi | Federico Arnaboldi - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
26.08.21 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-3, 3-0, Federico Bertuccioli - skreč | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Federico Marchetti | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Arthur Fery | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
26.07.21 kvalifik. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Max Purcell | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.21 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Gaiba - tráva | ||||
11.06.21 čtvrtfinále | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.21 2. kolo | vs. Andrea Basso | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
29.05.21 semifinále | vs. Anton Matusevich | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Arvid Nordquist | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
23.05.21 finále | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.21 semifinále | vs. Yanki Erel | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Oleksandr Ovcharenko - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Alessandro Pecci | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Duje Markovina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Peter Fajta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Matej Dodig | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Danylo Semenov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Filip Krolo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Pietro Marino | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Alex Jones | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Oskar Szymczak | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-75, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Omar Brigida | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Gallo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Denys Klok | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Prechtel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-73, 6-1, 6-1 | detail zápasu |