Aleksei Khomich vs. Elliott Farmer 08.03.2020

Aleksei Khomich vs. Elliott Farmer 08.03.2020 - M15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

08.03.201. kolo kval.Aleksei Khomich Elliott Farmer 6-1, 6-1 Greece M15 Heraklion tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-1

Aleksei Khomich
Bielorusko
10.01.97, 23 Let






12 228 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
17.02.98, 22 Let







Elliott Farmer
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Aleksei Khomich vs. Elliott Farmer - Vzájemné zápasy

08.03.201. kolo kval.Aleksei KhomichElliott Farmer6-1, 6-1 detail zápasuGreece M15 Heraklion tvrdý

Aleksei Khomich - poslední zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Pietro Marino0-6, 1-6 prohradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Elliott Farmer6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
26.02.20
1. kolo
vs. Glenn Smits6-73, 6-72 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
20.02.20
2. kolo
vs. Oleksii Krutykh4-6, 3-6 prohradetail zápasu
19.02.20
1. kolo
vs. Stijn Pel6-78, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
11.02.20
kvalifik.
vs. John Echeverria6-74, 1-6 prohradetail zápasu
10.02.20
2. kolo kval.
vs. Federico Bertuccioli6-2, 7-5 výhradetail zápasu
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Mateusz Terczynski7-5, 6-75, 10-8 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
06.02.20
2. kolo
vs. Marek Gengel2-6, 1-6 prohradetail zápasu
05.02.20
1. kolo
vs. Niklas Schell6-2, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
04.02.20
kvalifik.
vs. Sahil Gaware6-1, 6-4 výhradetail zápasu
03.02.20
2. kolo kval.
vs. Ivan Zaytsev6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Qatar M15 Doha - tvrdý
18.12.19
kvalifik.
vs. Haadin Bava4-6, 6-4, 8-10 prohradetail zápasu
16.12.19
1. kolo kval.
vs. Arjun Mahadevan6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Qatar M15 Doha - tvrdý
12.12.19
2. kolo
vs. Zizou Bergs5-7, 4-6 prohradetail zápasu
11.12.19
1. kolo
vs. Ammar Elamin6-0, 3-0, Ammar Elamin - skrečvýhradetail zápasu
11.12.19
kvalifik.
vs. Jan Godfrey Seno6-0, 6-1 výhradetail zápasu
09.12.19
1. kolo kval.
vs. Sultan Khalfan Al Alawi6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
02.12.19
2. kolo kval.
vs. Alexandros Skorilas3-6, 6-3, 10-12 prohradetail zápasu
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Tommaso Roggero7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
26.11.19
kvalifik.
vs. Valentin Guenther4-6, 7-5, 8-10 prohradetail zápasu
25.11.19
2. kolo kval.
vs. Tim Heger4-6, 6-3, 10-5 výhradetail zápasu
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Neil Oberleitner6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Shahar Elbaz3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Qatar M15 Doha - tvrdý
22.10.19
kvalifik.
vs. Yurii Dzhavakian6-4, 2-6, 5-10 prohradetail zápasu
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Mohammad Khingi6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Qatar M15 Doha - tvrdý
16.10.19
1. kolo
vs. Rishab Agarwal6-4, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
15.10.19
kvalifik.
vs. Vinay Kumar T6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Sweden M25 Falun - tvrdý I.
30.09.19
kvalifik.
vs. Janis Podzus2-6, 5-7 prohradetail zápasu
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Svensson7-62, 6-4 výhradetail zápasu

Elliott Farmer - poslední zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Aleksei Khomich1-6, 1-6 prohradetail zápasu
United Kingdom M25 Sunderland - tvrdý I.
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Linus Frost1-5, - Elliott Farmer - skrečprohradetail zápasu
United Kingdom M25 Glasgow - tvrdý I.
17.02.20
1. kolo kval.
vs. Alexander Jhun1-6, 5-7 prohradetail zápasu
United Kingdom M25 Barnstaple - tvrdý I.
09.02.20
1. kolo kval.
vs. George Davies7-5, 6-78, 8-10 prohradetail zápasu
Qatar M15 Doha - tvrdý
22.10.19
kvalifik.
vs. Florian Fallert1-6, 4-6 prohradetail zápasu
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Daniil Domninskyi6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Qatar M15 Doha - tvrdý
15.10.19
kvalifik.
vs. Alexander Jhun0-6, 3-6 prohradetail zápasu
14.10.19
1. kolo kval.
vs. Mohammad Khingi6-1, 6-2 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Shrewsbury - tvrdý I.
24.09.19
1. kolo
vs. Scott Duncan1-6, 6-2, 3-6 prohradetail zápasu
23.09.19
1. kolo kval.
vs. James Mackinlay6-4, 6-2 výhradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Yujiro Onuma6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
09.09.19
2. kolo kval.
vs. Karim Beltagui7-65, 6-75, 7-10 prohradetail zápasu
Ukraine M25 Irpin - antuka
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Sergii Antoniuk6-4, 1-6, 13-11 výhradetail zápasu
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Alex Marti Pujolras2-6, 2-6 prohradetail zápasu
United Kingdom M25 Chiswick - tvrdý
07.08.19
1. kolo
vs. Quentin Gueydan1-6, 3-6 prohradetail zápasu
05.08.19
kvalifik.
vs. Brandon Murphy6-3, 5-7, 10-7 výhradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Hugo Schott3-6, 7-68, 10-8 výhradetail zápasu
Belgium M25 Lasne - antuka
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Evzen Holis2-6, 0-3, - Elliott Farmer - skrečprohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
29.05.19
1. kolo
vs. Andres Artunedo Martinavarr2-6, 1-6 prohradetail zápasu
28.05.19
kvalifik.
vs. Patrick Foley3-6, 6-1, 10-7 výhradetail zápasu
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Joshua Rose6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Jonas Trinker4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
24.04.19
1. kolo
vs. Lucas Hellfritsch0-6, 3-6 prohradetail zápasu
23.04.19
kvalifik.
vs. Emmanuel Luria6-3, 6-2 výhradetail zápasu
22.04.19
1. kolo kval.
vs. Bekir Berk Sahin7-5, 6-3 výhradetail zápasu
United Kingdom M25 Sunderland - tvrdý I.
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Francisco Dias1-6, 6-2, 3-10 prohradetail zápasu
United Kingdom M25 Bolton - tvrdý I.
01.04.19
1. kolo kval.
vs. Valentin Guenther6-3, 7-5 výhradetail zápasu
01.04.19
kvalifik.
vs. Neil Pauffley0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Greece Greece F6 - tvrdý
28.10.18
2. kolo kval.
vs. Martin Dimitrov6-3, 6-73, 4-6 prohradetail zápasu
27.10.18
1. kolo kval.
vs. Linus Bilfinger-Sanchez6-2, 6-3 výhradetail zápasu
<