ZÁPAS
19.08.18 | 1. kolo kval. | Aleksei Khomich | Annei Laska | 6-1, 6-0 | Belarus F3 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Bielorusko
10.01.97, 27 Let
18 475 $
10.01.97, 27 Let
18 475 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
13.01.00, 24 Let
13.01.00, 24 Let
Aleksei Khomich vs. Annei Laska - Vzájemné zápasy
19.08.18 | 1. kolo kval. | Aleksei Khomich | Annei Laska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Belarus F3 | tvrdý |
Aleksei Khomich form & Annei Laska form
Aleksei Khomich - poslední zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Yanaki Milev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Josip Simundza | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 6-73, 5-10 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 1-6, 6-2, 14-12 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Marco Furlanetto | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Vladan Tadic | 4-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Daskalovic | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Roberto Herman | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Matic Dimic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Gregor Hausberger | 4-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Stjepan Anisic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Artem Avdieiev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Petar Jovanovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-72, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Veljko Krstic | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Villalon | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Annei Laska - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Sergii Antoniuk | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 4-6, 6-4, 15-17 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Sergey Bolotov | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Feliksas Sakalauskas | 7-5, 6-71, 6-77 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Sefa Suluoglu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
09.08.16 1. kolo | vs. Stanislav Poplavskyy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.16 kvalifik. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Oleg Besednikov | 7-5, 6-1 | detail zápasu |