ZÁPAS
27.10.18 | 1. kolo kval. | Aleksas Tverijonas | Vladislav Gorbatenko | 6-1, 6-1 | Estonia F2 | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Litva
15.09.92, 31 Let
15.09.92, 31 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
24.04.03, 20 Let
24.04.03, 20 Let
Aleksas Tverijonas vs. Vladislav Gorbatenko - Vzájemné zápasy
27.10.18 | 1. kolo kval. | Aleksas Tverijonas | Vladislav Gorbatenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Estonia F2 | koberec |
Aleksas Tverijonas form & Vladislav Gorbatenko form
Aleksas Tverijonas - poslední zápasy
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Vilnius - tvrdý I. | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Arslanbek Temirhanov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Robertas Vrzesinski | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
29.10.18 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.18 kvalifik. | vs. Zvonimir Oreskovic | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. Gabriele Moghini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Zenkevits | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Dmitry Mnushkin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
20.07.16 2. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.16 1. kolo | vs. Edgars Manusis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
03.08.15 2. kolo kval. | vs. Toms Sutris | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.08.15 1. kolo | vs. Christian Hirschmueller | 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.15 kvalifik. | vs. Ivan Liutarevich | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Pavel Zenkevits | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Emilis Rusakevicius | - | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Tadas Tarasevicius | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
28.07.14 1. kolo | vs. Jerome Inzerillo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F18 - tvrdý | ||||
26.05.14 1. kolo kval. | vs. Efekan Senolsun | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.05.14 kvalifik. | vs. Anil Yuksel | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F17 - tvrdý | ||||
19.05.14 2. kolo kval. | vs. Alexander Jhun | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
05.08.13 2. kolo kval. | vs. Deivids Juksa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
29.07.13 2. kolo kval. | vs. Augustas Radziukynas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Estonia F2 - antuka | ||||
22.07.13 kvalifik. | vs. Morten Ritslaid | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.13 1. kolo | vs. Loic Ducourau | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.13 1. kolo kval. | vs. Andrei Novikov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Estonia F1 - antuka | ||||
15.07.13 1. kolo kval. | vs. Joel Popov | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
15.07.13 kvalifik. | vs. Lukas Mugevicius | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
06.08.12 1. kolo | vs. Jonas Luetjen | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Vladislav Gorbatenko - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Roy Hobbs | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Kuan-Yi Lee | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Gulbir Singh Tomar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Ray Ho | 1-6, 1-4, - Vladislav Gorbatenko - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Haoyuan Huang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Luboslav Ivanchev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Tamerlan Evloev | 6-1, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Michele Vianello | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 4-6, 6-5, Mert Alkaya - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Stefano Battaglino | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Sarp Agabigun | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Doruk Turknas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Miko Wassermann | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Max Basing | 3-6, 0-5, - Vladislav Gorbatenko - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.01.21 kvalifik. | vs. Vasil Dimitrov | 7-5, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Baran Soyler | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Guney Ege Cetin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Mats Hermans | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-66, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 0-6 | detail zápasu |