ZÁPAS
13.09.19 | Rubber 1 | Aleksandre Metreveli | Viktor Durasovic | 7-5, 6-4 | Davis Cup | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Aleksandre Metreveli vs. Viktor Durasovic - Vzájemné zápasy
13.09.19 | Rubber 1 | Aleksandre Metreveli | Viktor Durasovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Davis Cup | tvrdý I. |
Aleksandre Metreveli form & Viktor Durasovic form
Aleksandre Metreveli - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Henry Searle | - | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Gola | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 2-6, 0-1, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 1-6, 7-67, 5-7 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Jakob Schnaitter | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Gregor Ramskogler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Benedikt Emesz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Daniel Paty | 0-4, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 6-0, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Mirgone | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Alexander Donski | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Egor Agafonov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Lasha Giorgi Kikvidze | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Viktor Durasovic - poslední zápasy
M25 Quinta - tvrdý | ||||
10.03.24 semifinále | vs. Jaime Faria | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
09.03.24 čtvrtfinále | vs. Gastao Elias | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Eero Vasa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Evan Furness | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Jelle Sels | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Julio Cesar Porras | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tiago Pereira | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Ergi Kirkin | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ali Habib | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Robert Strombachs | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Ricardas Berankis | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Aidan Mchugh | 7-61, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Finn Bass | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Charles Broom | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Millen Hurrion | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Patrick Brady | 6-73, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Raphael Collignon | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Chris Rodesch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Antoine Bellier | 3-6, 6-711 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Martin Damm | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-74, 7-64, 6-77 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 3-6 | detail zápasu |