ZÁPAS
30.10.19 | 1. kolo | Alejandro Moro Canas | Matthis Ross | 3-0, - skreč | M25 Naples | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alejandro Moro Canas | Matthis Ross | |
1. podání % | 5/8 (63%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané body z 1.podání | 4/5 (80%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z 2.podání | 1/3 (33%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 8/11 (73%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body celkem | 13/19 (68%) | 6/19 (32%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alejandro Moro Canas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-0 | Matthis Ross | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40 | ||
- skreč |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
30.07.01, 22 Let
30.07.01, 22 Let
Alejandro Moro Canas vs. Matthis Ross - Vzájemné zápasy
30.10.19 | 1. kolo | Alejandro Moro Canas | Matthis Ross | 3-0, Matthis Ross - skreč | detail zápasu | M25 Naples | antuka |
Alejandro Moro Canas form & Matthis Ross form
Alejandro Moro Canas - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Joao Sousa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Matteo Gigante | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Jules Marie | 6-4, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Martin Damm | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. David Goffin | 1-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 7-5, 6-76 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Marius Copil | 4-6, 7-66, 6-77 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. August Holmgren | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 2-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Roberto Bautista Agut | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mirza Basic | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Emilio Nava | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Matthis Ross - poslední zápasy
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Luc Fomba | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Howard-Tripp | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Kalman L. Boyd | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Gabriel Evans | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.22 kvalifik. | vs. Abraham Asaba | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Avery Zavala | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Alan Kohen | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. John Bernard | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 0-3, - Matthis Ross - skreč | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Rowland Phillips | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Lazar Markovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Tyler Mercier | 6-1, 2-0, Tyler Mercier - skreč | detail zápasu |