ZÁPAS
28.10.19 | 2. kolo kval. | Alejandro Moro Canas | Siddhant Banthia | 6-0, 6-0 | M25 Naples | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
04.08.00, 23 Let
21 235 $
04.08.00, 23 Let
21 235 $
Alejandro Moro Canas vs. Siddhant Banthia - Vzájemné zápasy
28.10.19 | 2. kolo kval. | Alejandro Moro Canas | Siddhant Banthia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | M25 Naples | antuka |
Alejandro Moro Canas form & Siddhant Banthia form
Alejandro Moro Canas - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Matteo Gigante | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Jules Marie | 6-4, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Martin Damm | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. David Goffin | 1-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 7-5, 6-76 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Marius Copil | 4-6, 7-66, 6-77 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. August Holmgren | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 2-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Roberto Bautista Agut | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mirza Basic | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Emilio Nava | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Siddhant Banthia - poslední zápasy
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Derin Can Atacan | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Thijmen Loof | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Jelle Sels | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 3-6, 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Davangere - tvrdý | ||||
26.10.23 1. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Dharwad - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Jagmeet Singh | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Takura Mhwandagara | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dylan Salton | 2-6, 3-4, - Siddhant Banthia - skreč | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Leo Vithoontien | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Qian Sun | 6-3, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Cade Birrell | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Collin Altamirano | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Gage Brymer | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Rob Reynolds | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Tanakorn Srirat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Shivank Bhatnagar | 7-63, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 3-2, Credit Chaiyarin - skreč | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Aldhito Ramadhan Dwi Kurniawan | 6-0, 6-1 | detail zápasu |