ZÁPAS
03.02.18 | 1. kolo kval. | Alejandro Martinez Dura | Elijah Poritzky | 6-2, 6-2 | Spain F4 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Španielsko
08.06.97, 26 Let
08.06.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
12.08.03, 20 Let
12.08.03, 20 Let
Alejandro Martinez Dura vs. Elijah Poritzky - Vzájemné zápasy
03.02.18 | 1. kolo kval. | Alejandro Martinez Dura | Elijah Poritzky | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Spain F4 | antuka |
Alejandro Martinez Dura form & Elijah Poritzky form
Alejandro Martinez Dura - poslední zápasy
Spain F13 - tvrdý | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Edoardo Graziani | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Biel Roca Carreras | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F12 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Marc Monclus Matamala | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F11 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Antonio Muniz Hidalgo | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F10 - antuka | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F7 - antuka | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Alvaro Blanco Damea | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.18 | vs. Jose Maria Gomez Alvarez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Spain F6 - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F5 - antuka | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Vasisht Cheruku | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F4 - antuka | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Elijah Poritzky | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Carlos Matarredona Valor | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Vullnet Tashi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Spain F31 - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Loick Bruandet | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F30 - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Nikita Tatyanin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Spain F28 - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Carlos Fernandez-Espinar | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F26 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Sergio Redondo Pereira | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F23 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Jordan Betesh | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F22 - antuka | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F21 - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Alejandro Garcia Saez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F17 - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F14 - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Federico Moreno | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Spain F8 - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.17 | vs. Pau Grabuleda | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F7 - antuka | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Juan Lizariturry | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Portugal F2 - tvrdý | ||||
06.03.17 | vs. Pol Fernandez | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Portugal F1 - tvrdý | ||||
27.02.17 | vs. Jose-Ricardo Nunes | 6-1, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Spain F35 - antuka | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Pablo Irigaray Guarne | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Elijah Poritzky - poslední zápasy
M25 Southaven - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Harry Rock | 5-7, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. David Mizrahi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rochester - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Thomas George | 2-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Dallas - tvrdý I. | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Noah Schachter | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Matthew Vos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Huntsville - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Tristan Mccormick | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Vincent Rettke | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. David Krasner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Eli Stephenson | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pensacola - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Will Mayew | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Evan Bynoe | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Vos | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Memphis - tvrdý | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Garrett Johns | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Decatur - tvrdý | ||||
02.08.22 kvalifik. | vs. Pranav Kumar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Eric Sock | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
14.07.22 2. kolo | vs. Jody Maginley | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.07.22 1. kolo | vs. Lorenzo Claverie | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Peter Kuszynski | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Simeunovic | 6-0, 1-0, Stefan Simeunovic - skreč | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Velenje - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Palovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Iacopo Sada | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Michel Vernier | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Vladislav Sveridenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu |