Alejandro Gomez/Junior A. Ore vs. Alberto Barroso Campos/Jaume Pla Malfeito

Alejandro Gomez/Junior A. Ore vs. Alberto Barroso Campos/Jaume Pla Malfeito - M25 Gandia - porovnání

ZÁPAS

15.07.19semifináleAlejandro Gomez/Junior A. Ore Alberto Barroso Campos/Jaume Pla Malfeito 6-4, 6-2 Spain M25 Gandia antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-2

Alejandro Gomez
Kolumbia
14.08.91, 28 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Španielsko
04.06.96, 23 Let







Alberto Barroso Campos
Junior A. Ore
USA
08.09.92, 27 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Španielsko
03.06.95, 24 Let




Jaume Pla Malfeito
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Alejandro Gomez/Junior A. Ore vs. Alberto Barroso Campos/Jaume Pla Malfeito - Vzájemné zápasy

15.07.19semifináleAlejandro Gomez/Junior A. OreAlberto Barroso Campos/Jaume Pla Malfeito6-4, 6-2 detail zápasuSpain M25 Gandia antuka

Alejandro Gomez/Junior A. Ore - poslední zápasy

USA M25 Naples - antuka
14.02.20
semifinále
vs. Nicolas Barrientos/Cristian Rodriguez6-4, 3-6, 13-15 prohradetail zápasu
13.02.20
čtvrtfinále
vs. Eduard Esteve Lobato/Pol Toledo Bague6-3, 6-3 výhradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Jose Daniel Bendeck/Nicolas Mejia6-1, 6-4 výhradetail zápasu
USA M25 Palm - antuka
05.02.20
1. kolo
vs. Nicolas Barrientos/Cristian Rodriguez6-3, 6-78, 10-12 prohradetail zápasu
USA M25 Weston - antuka
29.01.20
1. kolo
vs. Hleb Maslau/Rowland Phillips4-6, 6-4, 5-10 prohradetail zápasu
USA M25 Malibu - tvrdý
04.11.19
finále
vs. Austin Rapp/Martin Redlicki6-3, 6-714, 10-7 výhradetail zápasu
04.11.19
1. kolo
vs. Keenan Mayo/Diego Nava6-2, 7-5 výhradetail zápasu
04.11.19
čtvrtfinále
vs. Alexander Cozbinov/Evan Zhu7-60, 6-1 výhradetail zápasu
04.11.19
semifinále
vs. Ian Dempster/Ruan Roelofse6-3, 7-5 výhradetail zápasu
USA M25 Naples - antuka
28.10.19
1. kolo
vs. Jose Daniel Bendeck/Cristian Rodriguez4-6, 5-7 prohradetail zápasu
USA M25 Fort - tvrdý
21.10.19
1. kolo
vs. Eliot Spizzirri/Tyler Zink2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Spain M25 Madrid - antuka
16.09.19
čtvrtfinále
vs. Alvaro Blanco Damea/Miguel Vallejo6-3, 6-3 výhradetail zápasu
16.09.19
semifinále
vs. Sergio Gutierrez-Ferrol/Sergi Perez Contri6-73, 6-3, 11-9 výhradetail zápasu
16.09.19
finále
vs. Boris Arias/Manuel Pena Lopez6-0, 6-4 výhradetail zápasu
16.09.19
1. kolo
vs. Daniel Lara Salmeron/Jorge Serrano6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Spain M25 Seville - antuka
09.09.19
1. kolo
vs. Alejandro Garcia/Alex Martinez6-1, 6-0 výhradetail zápasu
09.09.19
čtvrtfinále
vs. Sergio Gutierrez-Ferrol/Sergi Perez Contri4-6, 6-3, 5-10 prohradetail zápasu
Spain M25 Oviedo - antuka
02.09.19
1. kolo
vs. Areg Stepanian/Evgeny Tyurnev6-1, 6-3 výhradetail zápasu
02.09.19
čtvrtfinále
vs. Daniel Dutra Da Silva/Pedro Sakamoto6-3, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
Spain M25 Donostia - antuka
26.08.19
semifinále
vs. Eduard Esteve Lobato/Oriol Roca Batalla2-6, 2-6 prohradetail zápasu
26.08.19
1. kolo
vs. Daniel Dutra Da Silva/Oscar Jose Gutierrez7-65, 7-63 výhradetail zápasu
26.08.19
čtvrtfinále
vs. Pol Martin Tiffon/Sergi Perez Contri7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Canada Vancouver Challenger - tvrdý
13.08.19
1. kolo
vs. James Cerretani/Jonathan Erlich3-6, 4-6 prohradetail zápasu
USA Aptos Challenger - tvrdý
07.08.19
1. kolo
vs. Ruben Bemelmans/Robert Lindstedt7-65, 3-6, 7-10 prohradetail zápasu
Spain M25 Gandia - antuka
15.07.19
finále
vs. Jonathan Eysseric/Hugo Gaston4-6, 6-1, 4-10 prohradetail zápasu
15.07.19
semifinále
vs. Alberto Barroso Campos/Jaume Pla Malfeito6-4, 6-2 výhradetail zápasu
15.07.19
1. kolo
vs. Imanol Lopez Morillo/Alejandro Moro Canas7-64, 6-75, 10-4 výhradetail zápasu
15.07.19
čtvrtfinále
vs. Xavier Gabarro/Cayetano March6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Spain M25 Getxo - antuka
08.07.19
semifinále
vs. Hunter Johnson/Yates Johnson6-2, 4-6, 13-11 výhradetail zápasu
08.07.19
finále
vs. Sergio Martos Gornes/Jaume Pla Malfeito6-2, 6-75, 10-6 výhradetail zápasu

Alberto Barroso Campos/Jaume Pla Malfeito - poslední zápasy

Spain M15 Vigo - antuka
12.08.19
čtvrtfinále
vs. Xavier Gabarro/Oscar Mancineiras Cornella6-4, 6-0 výhradetail zápasu
12.08.19
semifinále
vs. Oscar Jose Gutierrez/Rafael Matos7-67, 2-6, 9-11 prohradetail zápasu
12.08.19
1. kolo
vs. Iago Fernandez-Reija Varela/Roberto Rodriguez-Vazquez6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Spain M25 Gandia - antuka
15.07.19
1. kolo
vs. Jordi Dasi/Maksim Maslov6-0, 6-1 výhradetail zápasu
15.07.19
semifinále
vs. Alejandro Gomez/Junior A. Ore4-6, 2-6 prohradetail zápasu
15.07.19
čtvrtfinále
vs. Mattia Bellucci/Remy Bertola6-1, 6-2 výhradetail zápasu
<