ZÁPAS
18.10.19 | čtvrtfinále | Alejandro Davidovich Fokina | Borna Gojo | 6-73, 6-2, 6-4 | Ningboo Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Alejandro Davidovich Fokina | Borna Gojo | |
1. podání % | 58/93 (62%) | 50/95 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/58 (66%) | 30/50 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/35 (49%) | 24/45 (53%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 41/95 (43%) | 38/93 (41%) |
Vyhrané body celkem | 96/188 (51%) | 92/188 (49%) |
Dvojchyby | 6 | 9 |
Esa | 1 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Borna Gojo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Borna Gojo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-30 | ||
2-2 | Borna Gojo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Borna Gojo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Borna Gojo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Borna Gojo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Borna Gojo | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
2 | ||
0-0 | Borna Gojo | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Borna Gojo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Borna Gojo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Borna Gojo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Borna Gojo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Borna Gojo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Borna Gojo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Borna Gojo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Borna Gojo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alejandro Davidovich Fokina | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Borna Gojo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alejandro Davidovich Fokina vs. Borna Gojo - Vzájemné zápasy
26.10.19 | semifinále | Alejandro Davidovich Fokina | Borna Gojo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Liuzhou Challenger | tvrdý |
18.10.19 | čtvrtfinále | Alejandro Davidovich Fokina | Borna Gojo | 6-73, 6-2, 6-4 | detail zápasu | Ningboo Challenger | tvrdý |
Alejandro Davidovich Fokina form & Borna Gojo form
Alejandro Davidovich Fokina - poslední zápasy
Barcelona - antuka | ||||
17.04.24 2. kolo | vs. Tomas Machac | Tomas Machac - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
24.03.24 3. kolo | vs. Casper Ruud | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.03.24 2. kolo | vs. Juncheng Shang | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Arthur Fils | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
29.02.24 čtvrtfinále | vs. Daniil Medvedev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Jakub Mensik | 7-67, 1-0, Jakub Mensik - skreč | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Jakub Mensik | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Jan-Lennard Struff | 6-4, 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Ugo Humbert | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Nuno Borges | 6-77, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 6-4, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
01.01.24 | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.12.23 | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
31.10.23 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Ben Shelton | 7-64, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
08.10.23 2. kolo | vs. Arthur Fils | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
30.09.23 2. kolo | vs. Alexander Zverev | 7-64, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Vancouver - tvrdý I. | ||||
22.09.23 | vs. Francisco Cerundolo | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 | vs. Soon-Woo Kwon | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.23 | vs. Novak Djokovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 | vs. Jiri Lehecka | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
01.09.23 3. kolo | vs. Tommy Paul | 1-6, 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Marcos Giron | 6-4, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Novak Djokovic | 4-6, - Alejandro Davidovich Fokina - skreč | detail zápasu |
Borna Gojo - poslední zápasy
Auckland - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Arthur Fils | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Stefanos Tsitsipas | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Tommy Paul | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aslan Karatsev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Stan Wawrinka | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 | vs. Tallon Griekspoor | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.23 | vs. Emil Ruusuvuori | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 | vs. Frances Tiafoe | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
03.09.23 4. kolo | vs. Novak Djokovic | 2-6, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.23 3. kolo | vs. Jiri Vesely | 6-4, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-3, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-3, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.23 kvalifik. | vs. Tomas Machac | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 7-5, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
17.08.23 čtvrtfinále | vs. Constant Lestienne | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 2. kolo | vs. Alex Michelsen | 4-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-74, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Ilya Ivashka | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 5-7, 7-68, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
25.06.23 kvalifik. | vs. Luca Van Assche | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
24.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Halle - tráva | ||||
17.06.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Altmaier | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
12.06.23 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.23 kvalifik. | vs. Antoine Bellier | 5-7, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 6-74, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Tabilo | 6-72, 6-74 | detail zápasu |