ZÁPAS
31.01.15 | 1. kolo kval. | Aldin Setkic | Kimmer Coppejans | 7-67, 4-6, 7-68 | Zagreb | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Aldin Setkic | Kimmer Coppejans | |
1. podání % | 79/116 (68%) | 88/122 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 51/79 (65%) | 52/88 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/37 (46%) | 19/34 (56%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 5/8 (63%) |
Vyhrané body z returnu | 51/122 (42%) | 48/116 (41%) |
Vyhrané body celkem | 119/238 (50%) | 119/238 (50%) |
Dvojchyby | 5 | 1 |
Esa | 7 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Aldin Setkic vs. Kimmer Coppejans - Vzájemné zápasy
31.01.15 | 1. kolo kval. | Aldin Setkic | Kimmer Coppejans | 7-67, 4-6, 7-68 | detail zápasu | Zagreb | tvrdý I. |
03.03.14 | finále | Aldin Setkic | Kimmer Coppejans | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Turkey F6 | tvrdý |
Aldin Setkic form & Kimmer Coppejans form
Aldin Setkic - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Michal Krajci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Stefan Popovic | 6-3, 2-6, 6-79 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Pedro Iamachkine | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Nicolas Buitrago | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Luka Pavlovic | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Gabriel Decamps | 7-60, 2-6, 0-2, - Aldin Setkic - skreč | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Benoit Paire | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Alex Rybakov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Salazar Martinez | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Neo Niedner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Konstantin Cucka | 6-1, - Aldin Setkic - skreč | detail zápasu | |
Troisdorf Challenger - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-63, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-2, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | - | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Luka Mikrut | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 6-2, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Kimmer Coppejans - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-71, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 6-4, 0-1, - Kimmer Coppejans - skreč | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
22.09.23 2. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 1. kolo | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Khumoun Sultanov | 6-78, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.23 kvalifik. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 5-7, 7-69 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Dino Prizmic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Marko Topo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Norbert Gombos | 3-5, Norbert Gombos - skreč | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-77, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Mirza Basic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
23.07.23 kvalifik. | vs. Cristian Garin | 6-2, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-74, 6-76 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Francesco Forti | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 7-65, 3-6, 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
29.06.23 kvalifik. | vs. Taro Daniel | 6-3, 4-6, 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Timofey Skatov | 6-73, 6-4, 7-611 | detail zápasu |