ZÁPAS
05.01.20 | 1. kolo kval. | Alberto Barroso Campos | Jake Hersey | 1-6, 6-4, 10-3 | M15 Manacor | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
21.05.00, 23 Let
21.05.00, 23 Let
Alberto Barroso Campos vs. Jake Hersey - Vzájemné zápasy
05.01.20 | 1. kolo kval. | Alberto Barroso Campos | Jake Hersey | 1-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | M15 Manacor | tvrdý |
Alberto Barroso Campos form & Jake Hersey form
Alberto Barroso Campos - poslední zápasy
Rome Challenger - antuka | ||||
22.04.24 kvalifik. | vs. Ignacio Buse | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Alessio Balestrieri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Madrid Challenger - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-73, 6-710 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Pedro Araujo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Cooper Ter Meulen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Ilia Simakin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Stuart Parker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.23 finále | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Oscar Otte | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. John Sperle | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-2, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 finále | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Jake Hersey - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
04.09.20 1. kolo | vs. Daniel Little | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.20 1. kolo | vs. Sean Hodkin | 7-67, 0-0 | detail zápasu | |
22.08.20 1. kolo | vs. David Fox | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. George Houghton | 6-4, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
09.07.20 1. kolo | vs. Mason Recci | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Christian Samuelsson | 6-2, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Johannus Monday | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Henry Patten | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Barnstaple - tvrdý I. | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Christopher Heyman | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Tom Hands | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. James Mackinlay | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Mika Berghaus | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-1, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Michael Zhu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Pietro Pirolt | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
02.12.19 kvalifik. | vs. Michael Zhu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Tolga Basriev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Mario Mansilla Diez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Maltsev (RUS) | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Naoki Tajima | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yassine Chouaieb | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Niccolo Inserra | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Asier Pascual De Zulueta | 6-2, 6-2 | detail zápasu |