ZÁPAS
25.09.17 | 1. kolo kval. | Albert Roglan | Gustaf Strom | 7-5, 6-2 | Sweden F3 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
22.09.01, 22 Let
22.09.01, 22 Let
Albert Roglan vs. Gustaf Strom - Vzájemné zápasy
25.09.17 | 1. kolo kval. | Albert Roglan | Gustaf Strom | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Sweden F3 | tvrdý I. |
Albert Roglan form & Gustaf Strom form
Albert Roglan - poslední zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
01.09.21 2. kolo | vs. Alejandro Garcia | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Pol Amoros Ramos | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.21 kvalifik. | vs. Ilya Rudiukov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Pablo Masjuan Ginel | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Pablo Masjuan Ginel | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Pablo Masjuan Ginel | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Victor Bini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.21 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 7-64, 6-75, 10-5 | detail zápasu | |
27.07.21 kvalifik. | vs. Alexis Boureau | 6-2, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Xavier Gabarro | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Charles Dossetter | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Marbella - tvrdý | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
27.04.21 kvalifik. | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Ilya Rudiukov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Dorian Kos | - | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Samir Hamza Reguig | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Fausto Tabacco | 7-64, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Luka Novakovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-4, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Hugo Gimenez Pinto | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Pinto Sansano | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu |
Gustaf Strom - poslední zápasy
M25 Wetzlar - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Giuseppe La Vela | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Jindacek | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Knippling | 6-2, 4-2, Paulo Knippling - skreč | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
20.07.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Nico Jaeger | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Rohseano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Felipe Mikkelsen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Michael Frank | 1-6, 7-64, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Velenje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-5, - Gustaf Strom - skreč | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Maj Tomac | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Zachary Eisinga | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.20 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Xavier Gabarro | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Goran Tufekcic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Max Houkes | 5-7, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Jakob Johansson-Holm | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.02.20 kvalifik. | vs. Kazuki Shimizu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-1 | detail zápasu |