ZÁPAS
25.10.20 | 1. kolo kval. | Alastair Gray | Yaraslav Shyla | 6-1, 6-3 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alastair Gray vs. Yaraslav Shyla - Vzájemné zápasy
09.11.20 | 2. kolo kval. | Alastair Gray | Yaraslav Shyla | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
02.11.20 | 1. kolo kval. | Yaraslav Shyla | Alastair Gray | 2-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
25.10.20 | 1. kolo kval. | Alastair Gray | Yaraslav Shyla | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Alastair Gray form & Yaraslav Shyla form
Alastair Gray - poslední zápasy
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Kacper Zuk | 4-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Daniel Masur | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Robert Strombachs | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Florian Broska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Charles Broom | - | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Patrick Maloney | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Valentin Royer | 7-61, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Pedro Rodenas | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Anton Matusevich | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Aleksandre Bakshi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Hazem Naow | 6-1, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Eero Vasa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Dali Blanch | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Luka Talan Lopatic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.11.23 finále | vs. Arthur Gea | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Ioannis Xilas | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
24.11.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Yshai Oliel | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Karl Friberg | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Yaraslav Shyla - poslední zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Cezar Cretu | - Yaraslav Shyla - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Andrea Gola | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ye Hongyu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Antonio Massara | 0-6, 0-2, - Yaraslav Shyla - skreč | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. James Mackinlay | 6-0, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Jack Gibbens | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.21 kvalifik. | vs. Luca Nardi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Fletcher Scott | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Doruk Turknas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-74, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-4, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Alexander Boborykin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
12.02.21 čtvrtfinále | vs. Michal Dembek | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.21 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.21 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-75, 7-64 | detail zápasu |