ZÁPAS
23.09.18 | 1. kolo kval. | Alan Postay | Cristopher Kohl | 6-1, 6-1 | Peru F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Argentina
21.11.96, 27 Let
21.11.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chile
30.09.96, 27 Let
30.09.96, 27 Let
Alan Postay vs. Cristopher Kohl - Vzájemné zápasy
23.09.18 | 1. kolo kval. | Alan Postay | Cristopher Kohl | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Peru F1 | antuka |
Alan Postay form & Cristopher Kohl form
Alan Postay - poslední zápasy
M15 Punta - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Nicolas Parizzia | 1-4, - Alan Postay - skreč | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 6-75, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Hoyos | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Ramiro Amarilla | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Thiago Cigarran | 2-6, 7-66, 10-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Salinas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Agustin Mastri | 4-6, - Alan Postay - skreč | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Eduard Silviu Schipor | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Jeremy Gschwendtner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Rares Negrut | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Zuniga Garcia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Taym Alazmeh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ali Missoum | 6-3, 5-7, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Pedro Iamachkine | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Dragos Petre Popeanga | 6-1, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Massimo Giunta | 7-5, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Berta | 5-7, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Simonit | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu |
Cristopher Kohl - poslední zápasy
M15 Santiago - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Federico Juan Aguilar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chile F3 - antuka | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Chile F2 - antuka | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.11.18 kvalifik. | vs. Marcelo Ignacio Barros Troncoso | 6-3, 2-1, Marcelo Ignacio Barros Troncoso - skreč | detail zápasu | |
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Guillermo Aracena | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Chile F1 - antuka | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
Peru F2 - antuka | ||||
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Nicolas Acevedo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Mauricio Gutierrez De Rutte | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Peru F1 - antuka | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Alan Postay | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Argentina F6 - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Argentina F5 - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Luciano Tacchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Andre Ku Meza | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Argentina F4 - antuka | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Maximiliano Estevez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Mateo Berne | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Mauricio Alvarez-Guzman | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
14.05.18 kvalifik. | vs. Mykola Leshchynskyy | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Andrej Wawrzyczek | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Poland F1 - antuka | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Ramy Labna | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Egypt F14 - tvrdý | ||||
16.04.18 kvalifik. | vs. Naoki Takeda | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Mark Pfeiffer | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Egypt F13 - tvrdý | ||||
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Valentin Guenther | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Muhammad Ragy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Egypt F12 - tvrdý | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Antonio Muniz Hidalgo | 7-64, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Greece F5 - tvrdý | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Michalis Kostikoglou | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Greece F4 - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Franco Feitt | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Thomas Pouleur | 6-3, 6-1 | detail zápasu |