INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ajeet Rai vs. Alexander Lebedev - Vzájemné zápasy
28.01.20 | kvalifik. | Ajeet Rai | Alexander Lebedev | 7-60, 6-4 | detail zápasu | M15 Cancun | tvrdý |
Ajeet Rai form & Alexander Lebedev form
Ajeet Rai - poslední zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Kody Pearson | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Alex Bolt | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Omar Jasika | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kody Pearson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Blake Mott | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
03.02.24 | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.02.24 | vs. Yanki Erel | 7-65, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Ozan Baris | 1-6, 0-2, - Ajeet Rai - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 2-5 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Keegan Smith | 6-3, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Elijah Strode | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. George Stoupe | 6-4, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Kai Milburn | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Makoto Ochi | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Hayden Jones | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Moerani Bouzige | 7-63, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Pavle Marinkov | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 2-6, 6-4, 6-77 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Makoto Ochi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Pavle Marinkov | 4-6, 1-2, - Ajeet Rai - skreč | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Omar Fields | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
08.10.23 finále | vs. Jeremy Beale | 3-2, Jeremy Beale - skreč | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Makoto Ochi | 6-3, 7-63 | detail zápasu |
Alexander Lebedev - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Gage Brymer | 6-3, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
22.08.20 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Felix Corwin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.07.20 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Alexander Erler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Aristotelis Thanos | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 0-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Omar Giacalone | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Sam Lapides | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.20 kvalifik. | vs. Ajeet Rai | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 3-0, Tommaso Carnevale-Miino - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
21.01.20 2. kolo kval. | vs. Chris Wettengel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Murphy Cassone | 6-3, 7-613 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Nikolay Sysoev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rancho - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Connor Farren | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Los - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo kval. | vs. Maciej Smola | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Austin Rapp | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Matias Zukas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 6-3, 6-4 | detail zápasu |