ZÁPAS
29.10.18 | 1. kolo | Agustin Velotti | Agustin Riquelme | 6-2, 6-0 | Argentina F7 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Agustin Velotti | Agustin Riquelme | |
1. podání % | 21/39 (54%) | 23/38 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/21 (76%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/18 (67%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 25/38 (66%) | 11/39 (28%) |
Vyhrané body celkem | 53/77 (69%) | 24/77 (31%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Agustin Riquelme | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Agustin Velotti | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Agustin Riquelme | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Agustin Velotti | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Agustin Riquelme | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Agustin Velotti | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Agustin Riquelme | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Agustin Velotti | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Agustin Riquelme | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Agustin Velotti | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Agustin Riquelme | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Agustin Velotti | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Agustin Riquelme | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Agustin Velotti | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
16.01.00, 24 Let
16.01.00, 24 Let
Agustin Velotti vs. Agustin Riquelme - Vzájemné zápasy
29.10.18 | 1. kolo | Agustin Velotti | Agustin Riquelme | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Argentina F7 | antuka |
Agustin Velotti form & Agustin Riquelme form
Agustin Velotti - poslední zápasy
Aix En - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Orlando 2 - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Sekou Bangoura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Little Rock - tvrdý | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Emilio Gomez | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Salinas 2 - tvrdý | ||||
01.05.21 semifinále | vs. Nicolas Jarry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.21 čtvrtfinále | vs. Kevin King | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.21 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
27.04.21 1. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 5-7, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.21 kvalifik. | vs. Sekou Bangoura | 2-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Perry Gregg | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
14.03.21 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Musetti | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.21 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
08.03.21 kvalifik. | vs. Alejandro Tabilo | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.21 2. kolo kval. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
01.03.21 kvalifik. | vs. Francisco Cerundolo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.21 2. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
21.02.21 2. kolo kval. | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.21 1. kolo kval. | vs. Mario Vilella Martinez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.02.21 finále | vs. Filip Cristian Jianu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.21 semifinále | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.21 čtvrtfinále | vs. Yunseong Chung | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.21 2. kolo | vs. Marsel Ilhan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.02.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 0-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
28.01.21 2. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.01.21 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
29.11.20 kvalifik. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.20 1. kolo kval. | vs. Christian Lindell | 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Agustin Riquelme - poslední zápasy
M25 Cordoba - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Lucio Carnevalle | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Victor Sklenka | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Bautista Vilicich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Cayetano March | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Michael Beltran Rubio | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Federico Moreno | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Asdrubal Gobernate | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Clemente | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
10.10.19 1. kolo | vs. Bastian Malla | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Enrique Bogo | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Hugo Moura | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
02.10.19 kvalifik. | vs. Nicolas Bianchi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Santiago Besada | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Matheus Trevisan Rezende | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Santiago Bramajo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Lambare - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Facundo Arias Bisso | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Enrico Galarza | 6-1, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
M25 Portoviejo - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Cayetano March | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Buenos - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curitiba - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 6-3, 7-5 | detail zápasu |